کد خبر: 589686 A

ایلنا از کهگیلویه و بویراحمد گزارش می‌دهد؛

روزهای دوازدهم و سیزدهم بهمن ماه جاری را شاید بتوان از روزهای پرکار نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در چندماهه اخیر دانست.

به گزارش ایلنا از یاسوج، " غلامرضا تاج گردون" نماینده مردم گچساران و باشت در مجالس نهم و دهم شورای اسلامی که این روزها در کسوت ریاست کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی لایحه بودجه 97 را بعد از یک بار رد کلیات از سوی نمایندگان خانه ملت دوباره چکش کاری و از آن دفاع کرد، در روزهای دوازدهم و سیزدهم بهمن ماه امسال نیز کارهای ملی آنچه که خود در صفحه شخصی از آن یاد کرده نتوانست مانع فاصله وی با مردم حوزه انتخابیه اش شود.

" تاج گردون " که " علی محمد احمدی " استاندار، " عزیز فیلی " معاون عمرانی ، " گوهرگانی " معاون پشتیبانی و اغلب مدیران استانی و شهرستانی، وی را همراهی می کردند، توانست از اغلب مناطق شهری و روستایی حوزه انتخابیه خود بازدید و مسئولان را با مشکلات و دغدغه های مدیران دولت دوازدهم در استان کهگیلویه و بویارحمد آشنا کند تا آنان بتوانند برای رفع این دغدغه ها بهتر و موثرتر گام بردارند.

شرکت در مراسم آغازین دهه فجر در گلزار شهداء، بازدید از تاسیسات نفتی به همراه استاندار و معاونین و مدیرعامل بهره برداری نفت و گاز گچساران، بازدید از بیمارستان 100 تختخوابی نرگسی گچساران که تاج گردون اظهار امیدواری کرده در سال آینده این طرح به بهره برداری برسد و مردم  منطقه بعد از بیمارستان بی بی حکیمه(س) شاهد بهره برداری از این بیمارستان باشند از اولین بازدیدها و حضور مسوولان استانی و شهرستانی در حوزه انتخابیه گچساران بود.

بازدید سرزده از جاده گچساران به بهبهان که نماینده گچساران و باشت در مجالس نهم و دهم شورای اسلامی اظهارامیدواری نموده تاقبل از عید تا کیلومتر 25، چهاربانده شود بهمراه بازدید از آخرین تلاش ها از عملیات اجرایی ساماندهی خیابان بلادیان از دیگر بازدیدهای " تاج گردون " بهمراه استاندار کهگیلویه و بویراحمد و مدیران و محلی شهرستانی از پروژه های عمرانی در حوزه انتخابیه گچساران  بود.

"‌تاج گردون " در نیمه های شب دوازدهم بهمن ماه 1396 بعد از جلسات با مدیران، از لیشتر و ایستگاه چهار بازدید و با برخی از روستاییان و کشاورزان منطقه هم دیدار داشت.

روز سیزدهم بهمن ماه، " تاج گردون " رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، پنج ساعت با حضور استاندار و مدیران کل، طرح‌ها و پروژه های شهرستان را بررسی کرد بطوری که از این جلسه به خوبی یادکرده است.

ادارات راه و شهرسازی، راهداری، برق، آب منطقه ای و آبفای روستایی، کشاورزی، تربیت بدنی و صنایع گزارش پیشرفت طرح‌ها را ارائه دادند و برخی خوب و برخی عملکرد مطلوب نبود.

نشست با شورای شهر و شهردار " دوگنبدان " مرکز شهرستان گچساران، برای برررسی طرح ها و پروژه های شهری از دیگر جلسات " تاج گردون " بهمراه استاندار و معاونین وی در روز سیزدهم بهمن ماه بود.

البته " تاج گردون "  از نیمه تمام بودن این جلسه هم خبرداده و اظهارمی دارد:‌ " جلسه نیمه تمام ماند چون فاصله زیادی بین آنچه که می خواستیم و آنچه که هست وجود دارد. شهردار و شورا می بایستی فکر دیگری کنند. اینهمه منابع با این روش، شهر صدهزار نفری دوگنبدان را جلو نمی برد. ماندیم تا جلسه بعد و شنیدن راهکار دیگری.".

وی سپس بهمراه " علی محمد احمدی " استاندار کهگیلویه و بویراحمد از جاده استاندارد در حال ساخت به سمت آبریگون و بویراحمد گرمسیری که با کیفیت بسیار عالی در حال ساخت است نیز بازدید داشته است.

" تاج گردون " اظهار امیدواری کرده روزی شاهد آن باشیم مسافرین اصفهان به سمت بنادر از این مسیر عبور کرده و محور پاتاوه دهدشت راه بیفتد و محور مناسب شمالی جنوبی شکل بگیرد.

بازدید از روستای " مارین " به همراه استاندار. معاونین، مدیرعامل گاز، فرماندار، بخشدار و جمعی از مدیران دیگر برنامه های " تاج گردون " در روز سیزدهم بهمن ماه جاری از حوزه انتخابیه خود بود.

وی در صفحه شخصی خود راجع به این بازدید اینگونه نوشت:‌"‌ با مدیران به روستای مارین رفتیم. گاز روستا وصل شد تا زمستان امسال مردم عزیز روستا و پدر شهیدی که به او قول داده شده بود زمستان امسالش سرد نباشد. گازرسانی در روستای مارین سخت بود و خارج از روال ولی با عنایت حق و تلاش دوستان شرکت گاز انجام شد. فرصتی شد دیدار با مردم شد تا کارهای کلان ملی فرصت فاصله انداختن بین مردم و وکیلشان پیدا نکند."

روزهای پرکار دوازدهم و سیزدهم بهمن ماه جاری " تاج گردون " نماینده گچساران و باشت در مجالس نهم و دهم شورای اسلامی به ایستگاه شماره چهار آبرسانی لیشتر ختم شد.

" تاج گردون " اینگونه نوشت: "‌ قرار شد امروز مسئولین آب منطقه ای و جهادکشاورزی حضور پیداکنند و با رفع مشکل برق ایستگاه را راه اندازی کنند. امشب تنهایی و سرزده وقتی عازم اهواز بودم رفتم ایستگاه و دیدم مدیرعامل محترم آب منطقه ای آقای مهندس داودی و همکاران محترمش و رییس محترم شهرستان از صبح تا الان و در این سرما مشغول کار بودند و موقعی که من رسیدم کار تقریبا تمام شد. از اینکه می بینم یک جمعی خوب کار می کنند لذت می برم و تشکر می کنم و امیدوارم بتوانیم مشکل اصلی مردم در این منطقه را حل کنیم."
گزارش: ضرغام علی بازی - یاسوج

انتهای پیام/
استاندار کهگیلویه و بویراحمد برق دولت مجلس شورای اسلامی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر