کد خبر: 982620 A

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین:

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: ثبت نام بیمه درمان تکمیلی، عمر و حادثه ویژه هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران عضو صندوق اعتباری هنر آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، محمد حسین اسماعیلی با اعلام این خبر گفت: در راستای تکمیل زنجیره خدمات بیمه‌ای صندوق اعتباری هنر، ثبت نام بیمه درمان تکمیلی ویژه هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران در یک مرحله (بدون تمدید) به مدت ۱۰روز از تاریخ ۲۲ مهرماه تا ۲ آذر ماه از طریق وب سایت صندوق به نشانی www.honarcredit.ir انجام خواهد شد.

اسماعیلی افزود: براساس قرارداد منعقد شده با "بیمه سرمد" خدمات بیمه تکمیلی همانند سال گذشته در قالب سه طرح (امید، آرامش و رفاه) با پوشش‌ها و حق بیمه متفاوت ارائه می‌شود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اظهار کرد: براین اساس متقاضیان جدید می‌توانند با انتخاب یکی از طرح ها، افراد تحت تکفل خود را نیز در همان طرح ثبت نام کنند و اعضایی که در سال گذشته از خدمات بیمه تکمیلی صندوق برخوردار بودند و بیمه تکمیلی فصل تابستان آن‌ها از سوی صندوق تمدید شد با پرداخت حق بیمه (سهم فرد و افراد تحت تکفل) طرح فعلی خود، تا پایان قرارداد از مزایای بیمه تکمیلی همان طرح برخوردار می‌شوند.

 اسماعیلی تصریح کرد: اعضای صندوق اعتباری هنر با پرداخت بخشی از حق بیمه کل، مشمول بهره‌مندی از خدمات بیمه درمان تکمیلی می‌شوند و مابقی هزینه بر عهده صندوق است.

وی افزود: قرارداد بیمه تکمیلی از اول مهرماه ۹۹ تا سی و یکم شهریور هزار و ۴۰۰ برقرار می‌باشد و تمامی خدمات به صورت الکترونیکی و از طریق سامانه بیمانو ارائه می‌شود.

 

استان قزوین درمان فرهنگ و ارشاد اسلامی هنر هنر و رسانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر