کد خبر: 590426 A

در چهارمین روز از دهه فجر صورت گرفت؛

در چهارمین روز از ایام الله دهه فجر سه پروژه عمرانی با حضور استاندار ، 3 پروژه شهرستانی افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری ،در چهارمین روز از ایام الله دهه فجر سه پروژه عمرانی با حضور استاندار ، فرمانداری ساری، تنی چند از مدیران دستگاه های اجرایی استان3 پروژه شهرستانی افتتاح و به بهره برداری رسید.

*افتتاح خانه محروم در روستای بندارخیل ساری

کلید یک واحد مسکونی با سرمایه گذاری 75میلیون تومانی از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره) ساری توسط محمد اسلامی استاندار مازندران تحویل آقای غلامرضا نورانی در روستای بندارخیل شد.

کمیته امداد امام خمینی شهرستان ساری همزمان در دهه فجر امسال با 300میلیون تومان در خرید و ساخت 25واحد مسکونی شهری به افراد تحت پوشش خود مشارکت کرده است.

* بازسازی و بهره برداری دبستان قائم مقام فراهانی

 مدرسه 9 کلاسه قائم مقام فراهانی ساری با همکاری بنیاد برکت و در زمین اهدایی راه آهن شمال ساخت شد وبرای ساخت این آن 15 میلیارد ریال اعتبار هزینه شد که 5 میلیارد ریال آن را بنیاد برکت پرداخت کرد.

* بهره برداری از ایستگاه کمپکت 63.20کیلوولت هولار از بخش کلیجانرستاق ساری

 اعتبار هزینه شده این پروژه 1900میلیون ریال و منبع تامین آن شرکت توانیر است که در مدت یکسال گذشته آغار و اکنون آماده بهره برداری است .

اثرات اجرایی این پروژه تامین برق مستمر تصفیه خانه آب ساری، کاهش تلفات شبکه فوق توزیع و توزیع و بهبود ولتاژ مشترکین منطقه می باشد.

محمد اسلامی استاندار مازندران در این مراسم بر لزوم پیوست زیست محیطی طرح های عمرانی مازندران تاکید کرد.

استاندارمازندران در آیین بهره برداری از طرح های عمرانی دهه فجر در ساری با تاکید بر توسعه زیرساخت ها در این خطه شمال کشور گفت که برای اجرای طرح های عمرانی و زیر ساخت ها نیاز به پیوست اعتبار و محیط زیستی است و باید به این موارد توجه شود.

وی افزود : بدون توجه به ارزش ریالی و یا حجم ، پروژه های عمرانی باید در موعد مقرر به اتمام برسد.

 

انتهای پیام/
برق دهه فجر کمیته امداد امام خمینی مدرسه ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر