کد خبر: 994966 A

جلسه هیات اجرایی خانه کارگر و ستاد بزرگداشت ۲۹ آبان (سالروز تصویب قانون کار) استان قزوین در محل تشکیلات خانه کارگر برگزار شد.

به گزارش ایلنا، جلسه هیات اجرایی خانه کارگر و ستاد بزرگداشت سالروز تصویب قانون کار (۲۹ آبان) استان قزوین همزمان با حضور نمایندگان کارگری استان و اعضای هیات اجرایی خانه کارگر قزوین در محل این تشکیلات برگزار شد.

در این جلسه ضمن بحث و تبادل نظر در مورد نحوه برگزاری مراسم بزرگداشت سال روز تصویب قانون کار در روز ۲۹ آبان در خصوص مسائل و موضوعات روز کارگران و بازنشستگان مورد بحث و گفتگو قرار گرفت و اعضای حاضر نقطه نظرات و همچنین نقدهای خود نسبت به برنامه‌های سال‌های گذشته و آتی را مطرح کردند.

در این جلسه «عیدعلی کریمی» دبیر اجرایی خانه کارگر قزوین از برگزاری باشکوه گرامیداشت سالروزتصویب قانون کار بصورت مجازی خبر داد.

او از تمام تشکل‌های کارگری خواست که با رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی این مراسم را به صورت مجازی با شکوه برگزار کنند در عین حال از مسئولان درخواست کرد برای شنیدن مشکلات کارگران شاغل و بازنشسته استان در مراسم مجازی سالروز تصویب قانون کار شرکت کنند تا برای این مشکلات چاره اندیشی شود.

او گفت: پیگیری امنیت شغلی کارگران ،افزایش حقوق بازنشستگان و افزایش سطح خدمات درمانی جزو مسائل اصلی پیگیری بزرگداشت سالروز تصویب قانون کار است.

وی افزود: به مناسبت سالروز تصویب قانون کار از بنیانگذار اصلی قانون کار مرحوم سرحدی زاده و فعال بزرگ جامعه کارگری مرحوم تاج الدین قدردانی خواهد شد.

این فعال جامعه کارگری با بیان اینکه یکی از مطالبات اصلی کارگران در سالروز تصویب قانون کار روز ۲۹ آبان حمایت قاطع مسوولین از حداقل بگیران کارگری با توجه به افزایش ۱۰۰ تا ۲۰۰ درصدی قیمت اقلام مصرفی ومایحتاج عمومی مردم  است.

در پایان این جلسه در خصوص فعال‌سازی ستاد اصلی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در خانه کارگر و نحوه برگزاری بزرگداشت روز تصویب قانون کاد با رعایت پروتکل‌های اجتماعی بحث و تبادل نظر شد.

کریمی مجازی ستاد بزرگداشت سالروز تصویب قانون کار قزوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر