کد خبر: 1001543 A

فرمانده نیروی زمینی ارتش:

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران طی پیامی به امیر دریادار خانزادی، روز نیروی دریایی ارتش را تبریک گفت.

به گزارش ایلنا، متن پیام امیر سرتیپ کیومرث حیدری بدین شرح است؛
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
همرزم ارجمند، امیر دریادار حسین خانزادی
 
فرمانده محترم نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران
سلام علیکم،

هفتم آذرماه هر سال یادآور رشادت ها، دلاوری ها و پیروزی مقتدرانه سفیدپوشان نیروی دریایی قهرمان ارتش جمهوری اسلامی ایران بر پشتیبانی لجستیکی و اطلاعاتی کشورهای منطقه، آواکس ها و ماهواره های کشورهای استکباری و ارتش تا بن دندان مسلح بعثی است‌ که تلألو درخشش مرواریدی آن بر تاریخ پر افتخار ایران اسلامی ثبت شده است.
 
حماسه آفرینی‌های ماندگار کارکنان شجاع ناوچه موشک انداز «پیکان» که با انهدام بزرگترین پایانه های صدور نفت منطقه و از کار انداختن تمام توان رزمی نیروی دریایی ارتش بعثی، برگ زرین اقتدار، شجاعت و ذکاوت نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران است.
 
اکنون به همت دلاورمردان و تکاوران نیروی دریایی ارتش، عمق استراتژیک ایران اسلامی فراتر از هر خط و مرزی تمامی اقیانوس ها و پهنه های آبی جهان را درنوردیده است و پیام صلح، اقتدار و آمادگی ملت سرافرازمان را به جهانیان مخابره کرده است.
 
یاد و نام شهدا و قهرمانان بصیر و شجاع نیروی دریایی هرگز از ذهن و خاطر ملت ایران اسلامی فراموش نخواهد شد.
 
اینجانب ضمن ادای احترام و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا ، ایثارگری ها و قهرمانی های این نیرو، موفقیت روزافزون حضرتعالی و مجموعه نیروی دریایی ارتش را در ادامه مسیر پر عظمت انقلاب  شکوهمنداسلامی و در سایه‌سار زعامت و امامت ولی امر مسلمین جهان و فرماندهی معظم کل قوا (مدظله‌العالی) از درگاه پروردگار منان خواستارم.
 
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران
 سرتیپ ستاد کیومرث حیدری

 

فرمانده نیروی زمینی ارتش امیر کیومرث حیدری روز نیروی دریایی ارتش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر