کد خبر: 828916 A

بسته‌خبری پنج‌شنبه سرویس اجتماعی را بخوانید؛

اداره کردن جمعیت ۵۰۰ میلیونی فقط توهم و خام‌اندیشی است، شهرداری تهران مکلف به واگذاری مراکز بهاران به بهزیستی نیست، شرکت سوئیسی به علت تحریم‌ها، پانسمان‌های بیماران ای‌بی را ارسال نمی‌کند، ۹۰ درصد بیماران ای‌بی نیاز به پانسمان‌های تحریمی دارند، از جمله اخبار مهم امروز سرویس اجتماعی است.

به گزارش ایلنا، اهم اخبار اجتماعی امروز، پنج‌شنبه نهم آبان  ۱۳۹۸ به شرح زیر است:

اداره کردن جمعیت ۵۰۰ میلیونی فقط توهم و خام‌اندیشی است/ تاثیر منفی نارضایتی‌هایِ مردم بر رشد جمعیت/ مردم در برخی روستاها نانِ نسیه‌ای می‌خرند/«بچه‌دار نشدن» از شروط ضمن عقد در عقدنامه شده است!

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ادعای اداره کردن جمعیت ۵۰۰ میلیونی تنها خام‌اندیشی است، گفت: اگر تمام مشکلات مدیریتی و معضل فساد حل و فصل شوند، منابع کشور فقط می‌تواند پاسخگوی جمعیت ۱۰۰ میلیونی باشد.

شهرداری تهران مکلف به واگذاری مراکز بهاران به بهزیستی نیست/توانمندسازی و اجتماع‌پذیر کردن معتادان متجاهر بر عهده شهرداری است

شهرداری تهران مکلف به واگذاری مراکز بهاران به بهزیستی نیست/توانمندسازی و اجتماع‌پذیر کردن معتادان متجاهر بر عهده شهرداری است

استاندار تهران با بیان اینکه شهرداری تهران مکلف به واگذاری مراکز بهاران به بهزیستی نیست، گفت: توانمندسازی و اجتماع‌پذیر کردن معتادان متجاهر بر عهده شهرداری است.

شرکت سوئیسی به علت تحریم‌ها، پانسمان‌های بیماران ای‌بی را ارسال نمی‌کند

دبیرکل خانه ای‌بی کشور گفت: با تولیدکننده پانسمان‌های نقره‌ای در سوئیس تماس گرفتیم و طی یک نامه رسمی پاسخ دادند به علت تحریم‌ها نمی‌توانند سهمیه ایران را ارسال کنند.

۹۰ درصد بیماران ای‌بی نیاز به پانسمان‌های تحریمی دارند

عضو هیات امنای خانه ای‌بی و از مبتلایان به این بیماری گفت: این بیماری پکیج کاملی از بیماری‌هایی است که یک پزشک در عمر حرفه‌ای خود به آن برخورد می‌کند.

 

 

بسته خبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر