کد خبر: 1147398 A

رئیس سازمان آموزش فنی وحرفه‌ای کشور، به مناسبت هفته وحدت و میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفرصادق (ع) پیام تبریکی صادر کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، غلامحسین حسینی نیا به مناسبت هفته وحدت و میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفرصادق (ع) پیام تبریکی صادر کرد. 

در این پیام آمده است:

«بسمه تعالی» 

رسول گرامی اسلام (ص): 

«وحدت، مایه رحمت و تفرقه، موجب عذاب است» 

اللهم صل علی محمد و آل محمد

با سلام و تهنیت 

میلاد پربرکت پیامبر مودت و مهربانی، رسول رحمت و دوستی، حضرت محمد، صلی الله علیه وآله و سلم و خلف صالحش امام العارفین، امام جعفر صادق (ع) و همچنین فرا رسیدن «هفته وحدت» را به ویژه حضور خانواده بزرگ و همدل سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم. 

هفته وحدت؛ برخاسته از اندیشه بلند و تفکر آزاد اندیش و وحدت آفرین حضرت امام خمینی (ره) و تجلی اتحاد دشمن‌شکن امت بزرگ اسلام در برابر استکبار و خنثی کننده نقشه‌های شوم دشمنان است. 

این فرصت ارزشمند را در راستای اعتلای اتحاد و همدلی مسلمانان جهان قدر دانسته تا بار دیگر، اقتدار و عظمت ملت یکپارچه و منسجم اسلامی را در برابر توطئه‌های استکبار جهانی یادآور شویم. 

امید آن است که همگی ما در سایه عمل به سیره حضرت نبی (ص) و امامان همام (ع) در مسیر خشنودی حق تعالی و خدمت به مردم عزیز، سربلند و سرافراز واقع شویم و در مقام مسلمانی خویش، خوش بدرخشیم.

انتهای پیام/
سازمان فنی حرفه ای کشور غلامحسین حسینی نیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر