کد خبر: 1141574 A

کارگران شهرداری «اردل» در استان چهارمحال بختیاری حدود ۳ ماه دستمزد پرداخت نشده، دارند.

یک منبع کارگری در استان چهارمحال و بختیاری در تماس با خبرنگار ایلنا، از حدود سه ماه مطالبات مزدی پرداخت نشده کارگران شهرداری «اردل» خبر داد.

او با بیان اینکه چندین سال است مطالبات مزدی کارگران شهرداری اردل با تاخیر پرداخت می‌شود، در ادامه گفت: علاوه بر حقوق، بخشی از حق بیمه کارگران به تامین اجتماعی پرداخت نشده است.

به گفته وی؛ علارغم پیگیری‌های مکرر کارگران شهرداری اردل برای دریافت حقوق، هنوز مسئولان این شهر پاسخ قانع‌کننده‌ای به درخواست‌های آن‌ها نداده‌اند و مرتبا وعده پرداخت حقوق در روز‌های آینده را می‌دهند.

او با ابراز نگرانی از وضعیت بوجود آمده برای کارگران شهرداری اردل اظهار داشت: در صورت پرداخت نشدن مطالبات آنها در روزهای آینده، مطالبات آن‌ها بیشتر و انباشته‌تر خواهد شد.

او با بیان اینکه گرانی امان کارگران را بریده و خسارات غیرقابل جبرانی به زندگی آن‌ها وارد کرده است، با درخواست از مسئولان استانی برای پیگیری مطالبات کارگران اردل گفت: شهرداری اردل به دلیل کمبود منابع مالی امکان پرداخت حقوق کارگران را ندارد، به همین دلیل از همه مسئولان و نهادهای مرتبط استانی درخواست کمک و چاره‌اندیشی داریم، چراکه بیشتر از این کارگران تحمل بی‌پولی را ندارند.

انتهای پیام/
کارگران چهار محال بختیاری سه ماه مزد معوقه کارگران شهرداری «اردل» کارگران شهرستان بروجن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر