کد خبر: 1139606 A

تعدادی از آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی و معلمین قرآنی و طرح امین توانسته‌اند از سدِ آزمون استخدامی یکم مردادماه عبور کنند اما هنوز بلاتکلیف هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، تعدادی از آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی و معلمین قرآنی و طرح امین که توانسته‌اند از سدِ آزمون استخدامی یکم مردادماه عبور کنند، حالا در تماس با ایلنا از بلاتکلیفی خود می‌گویند. 

به گفته‌ی این معلمان؛ نزدیک به سه ماه از برگزاری این آزمون می‌گذرد اما همچنان وضعیتمان بلاتکلیف است و هنوز خبری از تشکیل پرونده و ثبت نام در دانشگاه فرهنگیان و شروع دوره آموزشی نیست. 

آن‌ها می‌گویند: با توجه به اینکه به نیمه‌ی مهرماه نزدیک می‌شویم، علت تعلل آموزش و پرورش را نمی‌دانیم. درخواست ما این است که همچون سه گروه دیگر ثبت نام ما نیز در دوره‌های آموزشی دانشگاه فرهنگیان آغاز شود تا بتوانیم قبل از پایان سال، کلاسهایمان را به صورت فشرده تمام کنیم. 

گفتنی است در راستای طرحی که مجلس در سال ۸۸ برای «تعیین تکلیف استخدام معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی» تصویب کرده بود، آزمونی در دو نوبت، بیستم تیرماه سال گذشته و اول مردادماه امسال برگزار شد تا معلمانی که نمره‌ی حدنصاب را کسب می‌کنند به استخدام آموزش و پرورش درآیند. معلمانی که در این آزمون قبول شدند بعد از گذراندن یک دوره‌ی آموزشی در دانشگاه فرهنگیان به استخدام آموزش و پرورش درمی‌آیند.

انتهای پیام/
دانشگاه فرهنگیان معلمان نهضت سوادآموزی بلاتکلیفی معلمان نهضت سوادآموزی معلمان طرح امین ثبت نام معلمان نهضت در دانشگاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر