کد خبر: 1160528 A

دو بازیکن خارجی استقلال مشکلی برای همراهی این تیم در مسابقات لیگ برتر ندارند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، طبق شایعات در سطح فضای مجازی، دو بازیکن تیم استقلال تهران برای دیدار برابر گل گهر سیرجان در هفته ششم لیگ برتر فوتبال نمی‌توانند این تیم را همراهی کنند.

طبق شایعات باشگاه استقلال در زمان عقد قرارداد یامگا و ژستد متعهد شد که پیش از دیدار مقابل نساجی مازندران بخشی از قرارداد این دو بازیکن را به عنوان ضمانت به حساب سازمان لیگ واریز کند که این اقدام عملی نشده و به همین خاطر این دو در بازی مقابل گل گهر سیرجان غایب خواهند بود.

دستورالعمل جذب بازیکن و مربی خارجی از سوی سازمان لیگ در شهریورماه به هیات فوتبال استان ها و هم چنین باشگاه های حاضر در لیگ برتر ابلاغ شد. برای بازیکن و مربی خارجی همان طور که در این آیین نامه اشاره شده بود، باشگاه ها باید ضمانت مالی رسمی و معتبر به مدت 12 ماه به سازمان لیگ ارایه دهند و در صورتی که مدت زمان قرارداد بیش از 12 ماه باشد برای فصل بعد باید ضمانت نامه جدید ارایه شود. 

طبق پیگیری خبرنگار ایلنا، باشگاه استقلال پیش از ثبت قرارداد این دو بازیکن ضمانت‌های لازم برای جلب رضایت سازمان لیگ را انجام داده و به همین دلیل دو بازیکن خارجی این تیم برای شرکت در مسابقات لیگ برتر مشکلی ندارند.

انتهای پیام/
استقلال تهران کوین یامگا رودی ژستد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر