کد خبر: 1155537 A

گل لبنان به ایران شباهت زیادی به گلی داشت که در جام ملت‌ها از ژاپن دریافت کردیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تیم ملی فوتبال ایران در حالی در هفته پنجم مقدماتی جام جهانی به مصاف لبنان رفت که در دقیقه ۳۷ بازی روی غفلت مدافعان ایران دروازه تیم ما باز شد.

IMG_20211111_165627

این گل در شرایطی به ثمر رسید که تیم ملی ایران کنترل بازی را در اختیار داشت و امید زیادی به گلزنی در این دیدار داشت ولی برخلاف جریان بازی در شرایطی که مدافعان تصور می‌کردند توپ به بیرون می‌رود آن را رها کردند تا مهاجم لبنان با فرصت طلبی صاحب توپ شده و دروازه ایران را باز کند.

این گل شباهت زیادی به گلی داشت که تیم ملی ایران در مرحله نیمه نهایی جام ملت‌ها از ژاپن دریافت کرد.

در آن بازی هم نبض بازی در اختیار ایران بود و روی غفلت مدافعین دروازه ما باز شد.

01377428

تاکومی مینامینو که در تیم ردبول سالزبورگ توپ می‌زند، روی هر سه گل تیمش نقش مهمی ایفا کرد و نمایش درخشانی داشت ولی اصلی ترین کار او روی صحنه ای بود که گل اول ژاپن به ثمر رسید. پس از برخوردی که او با مدافعان ایران داشت، روی زمین افتاد و مدافعان تیم ملی شروع به اعتراض به داور کردند که خطایی از سوی آنها صورت نگرفته است. بازیکن ژاپنی بدون توجه به اتفاقات به حرکت ادامه داد و با غفلت مدافعان، فضای خالی خوبی مقابل خود دید. سانتر او روی سر یویا اوازاکا نشست و دروازه ایران برای اولین بار باز شد. این گل تیم ملی را بهم ریخت و زمینه ساز گل‌های بعدی شد که منجر به حذف ایران شد.

به نظر می‌رسد بازیکنان ایران از گذشته عبرت نگرفته و با تکرار یک اشتباه دوباره تیم ملی را این بار در مسیر صعود به جام جهانی به دردسر بیاندازند.

انتهای پیام/
حجم ویدئو: 8.25M | زمان ویدئو: 00:01:24
تیم ملی ایران لبنان تیم ملی ژاپن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر