کد خبر: 1153046 A

دربی اصفهان پیش از شروع با حادثه تلخی همراه بود که فوتبال را داغدار کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، عشق و علاقه به فوتبال حد و مرز نمی‌شناسد و در کشور ما هم هواداری از تیم‌های حاضر در این رشته ورزشی بعضاً با نوعی افراطی از این عشق و علاقه همراه است که خیلی‌ از این موارد منجر به حوادث تلخی شده که افکار عمومی را دچار تالم خاطر کرده است.

فوت هواداران فوتبال به دلیل هیجان و ناراحتی بیش از حد در کنار حوادثی که بعضاً به صورت ناگهانی رخ می‌دهند باعث شده هر چند وقت یک بار اخبار تلخ این چنینی را بشنویم و متاسفانه تدابیری هم برای پیشگیری از این حوادث اندیشیده نمی‌شود.

فوتبال اصفهان هم روز گذشته که شاهد دربی جذاب این شهر بود، پیش از شروع بازی به دلیل حادثه دلخراشی که برای یک هوادار کم سن و سال این تیم رخ داد تحت تاثیر قرار گرفت و اتفاق تلخ رخ داده در روحیه بازیکنان این تیم هم تاثیر منفی گذاشته بود.

همراهی اتوبوس حامل بازیکنان و اعضای سپاهان از هتل تا ورزشگاه به وسیله هواداران موتورسوار این تیم بارها مورد اعتراض محرم نویدکیا، کاپیتان این تیم قرار گرفته است و متاسفانه تا روز گذشته که وقوع یک حادثه تلخ، یک جوان را به کام مرگ کشاند کسی به این موضوع توجهی نمی‌کرد.

01661340

تصاویر منتشر شده از این نوجوان که در حال همراهی تیم محبوبش است به شکلی است که به ذهن کسی نمی‌رسد او دقایقی بیشتر تا یک حادثه تلخ که به قیمت جان عزیزش تمام می‌شود، فاصله ندارد. در روز بارانی اصفهان و لغزندگی سطح خیابان، موتور سواری به خودی خود خطرناک است و وقتی این اقدام با مانوردادن جلوی یک اتوبوس با سرعت با فاصله نزدیک انجام می‌شود این خطر را دو چندان می‌کند و همین امر حادثه تلخی را رقم زد.

01661330

 بعد از انتشار خبر هولناک مرگ هوادار سپاهان بر اثر سانحه رانندگی تصاویری از بیمارستان و دوست او که به عنوان راننده در حال راندن موتور است منتشر شده. در حالیکه او مشغول نشان دادن فیلم ها به ماموران نیروی انتظامی است تا درباره حادثه رخ داده صحبت کند. تصویری که عکس تلخ پوشانده شدن جسد این نوجوان کنار خیابان با یک پارچه خاکی رنگ را تکمیل می‌کند.

انتهای پیام/
لیگ برتر فوتبال سپاهان اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر