کد خبر: 1145470 A

سرمربی تیم رم علاقه دارد به قرارداد با تیم رم پایبند باشد.

به گزارش ایلنا، با انتقال مالکیت باشگاه نیوکاسل شایعات بیش از حد افزایش یافته است، گفته می‌شود ژوزه مورینیو با برکناری احتمالی استیو بروس با سرمربیگری در این باشگاه ارتباط دارد اما سرمربی پرتغالی علیرغم اعتراف به ارتباط ویژه با باشگاه، چنین صحبت‌هایی را رد کرده است.

مورینیو در بارسلونا دستیار سر بابی رابسون بود که نمادی از باشگاه نیوکاسل است و بنابراین سرمربی فعلی رم بین خود و این باشگاه رابطه دوستانه را حفظ کرده است.

قبل از رویارویی رم با یوونتوس در روز یکشنبه، از مورینیو در مورد شایعه حضور در نیوکاسل سوال شد که او به سرعت از آن فاصله گرفت، اگرچه توضیح داد که چرا این باشگاه برای او خاص است.

مورینیو در کنفرانس مطبوعاتی خود گفت: "در مورد نیوکاسل، من چیزی برای گفتن ندارم. مطلقا هیچ حرفی برای گفتن ندارم. تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که برای سال‍‌‌های زیاد، من با یکی از مهمترین چهره‌های تاریخ نیوکاسل، سر بابی رابسون کار کرده‌ام، به همین دلیل من همیشه کمی ارتباط عاطفی با آن شهر و آن طرفداران داشتم اما چیزی بیشتر از این نیست. من اینجا هستم، واقعاً خوشحالم که اینجا (در رم) هستم. من 100 درصد بر پروژه رم، پروژه فریدکین متمرکز شده‌ام."

انتهای پیام/
ژوزه مورینیو نیوکاسل آث رم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر