کد خبر: 575028 A

فراخوان بخش نمایشگاه نقاشی سومین جشنواره دانشجویی-سراسری ژکال منتشر شد.

به گزارش ایلنا، زمان آغاز ثبت نام از ۲۰دی ماه۱۳۹۶ است و با مراجعه به سایت جشنواره‌ی سراسری دانشجویی نقاشی ژکال به آدرس www.jokalfestival.ir انجام می‌شود.

نحوه‌ی ثبت‌نام:

دانشجویان گرامی برای ثبت نام در سومین جشنواره‌ی سراسری دانشجویی نقاشی ژکال ابتدا می‌بایست به سایت www.jokalfestival.ir مراجعه نموده و پس از پر کردن فرم ثبت نام، آن را به همراه تصویر آثار خود (حداکثر ۳ اثر) و عکس گواهی اشتغال به تحصیل ارسال کنند.  

مقررات جشنواره و شرایط شرکت دادن آثار:

- موضوع آزاد است. اثر می‌تواند نقاشی، چاپ دستی، کلاژ یا طراحی باشد.

- ابعاد: حداکثر ضلع هر اثر با احتساب قاب ترجیحاً ۲۰۰ سانتی‌متر باشد.

- زمان خلق اثر مربوط به دو سال اخیر باشد.

-در صورت چند لته‌ای بودن اثر، تعداد لت‌های آن مشخص شود.

شرایط ارسال تصاویر:

- فرمت RGB-jpg باDPI 150 (حداکثرتا 1MB)

- شرکت‌کنندگان الزاماً می‌بایست دانشجوی یکی از مؤسسات آموزش عالی، وزارت علوم و فناوری جمهوری اسلامی ایران در هر یک از مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد باشند.

- تمامی دانشجویان رشته‌ی نقاشی که حداکثر یک سال از تاریخ پایان‌نامه آن‌ها می‌گذرد می‌توانند در بخش غیر رقابتی نمایشگاه شرکت کنند.

- آثار راه‌یافته به نمایشگاه در صورت تمایل خالق اثر به فروش می‌رسند.

- آثار ارسالی راه یافته به مرحله‌ی دوم داوری باید به گونه‌ای باشند که قابلیت نصب (سیم، قاب، بوم دیپ و غیره ) و ارائه در نمایشگاه را داشته باشند.

- حق چاپ تصاویر آثار ارسالی در بروشور ، کاتالوگ و … برای دبیر خانه‌ی جشنواره و همچنین انجمن علمی نقاشی دانشگاه هنر تهران محفوظ است.

مراحل داوری:

- مرحله‌ی اول داوری از روی تصاویر آثار انجام می‌گیرد و به منظور تحویل اصل اثر در صورت راه یافتن به مرحله‌ی دوم داوری با خالق آن تماس گرفته می‌شود. همچنین اسامی برگزیدگان مرحله ی اول داوری در اسفند ماه در سایت جشنواره اعلام می‌شود.

- مرحله‌ی دوم داوری از روی اصل آثار انجام می‌شود و آثار انتخابی به نمایشگاه راه می‌یابند.

- در مرحله‌ی سوم داوری بنا به انتخاب هیئت داوران، نفرات برتر و برگزیده مشخص شده و در روز اختتامیه معرفی می‌شوند و به ترتیب جوایز نقدی و غیر نقدی به آن‌ها اهدا می‌شود.

دبیر خانه:

خیابان انقلاب (از شرق به غرب)، قبل از تقاطع خیابان ولیعصر (ع)، کوچه‌ی بالاور، ساختمان معاونت فرهنگی و هنری دانشگاه هنر، دبیرخانه‌ی جشنواره‌ی سراسری دانشجویی نقاشی ژکال

زمان نمایشگاه:

بهار ۱۳۹۷

انتهای پیام/
ژکال ژکال فراخوان داد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر