کد خبر: 1147405 A

خانه کتاب و ادبیات ایران با همکاری معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه امام صادق (ع) نشست معرفی و بررسی کتاب «چهارچوبی برای سیاست‌گذاری علم، تعامل علوم طبیعی و علوم انسانی» را برگزار می‌کند.

به گزارش ایلنا، نشست معرفی و بررسی کتاب «چهارچوبی برای سیاست‌گذاری علم، تعامل علوم طبیعی و علوم انسانی» از سوی خانه کتاب و ادبیات ایران و با همکاری معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه امام صادق (ع) برگزار می‌شود. 

در این نشست سید محمدتقی موحد ابطحی (منتقد و عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی)، علی‌اصغر خندان (منتقد و عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق علیه‌السلام)، محمدرضا قائمی‌نیک (نویسنده و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم اسلامی رضوی) و محمد رضایی‌مقدم (دبیرنشست و دانش‌آموخته رشته الهیات دانشگاه امام صادق علیه‌السلام) حضور خواهند داشت. 

نشست معرفی و بررسی کتاب «چهارچوبی برای سیاست‌گذاری علم، تعامل علوم طبیعی و علوم انسانی» دوشنبه (سوم آبان‌ماه ۱۴۰۰) ساعت ۱۴ تا ۱۵:۳۰ برگزار می‌شود؛ علاقه‌مندان می‌توانند این نشست را از آپارات خانه کتاب و ادبیات ایران به نشانی ww. aparat. com/khaneketab و پلتفرم اسکای روم به نشانی www. skyroom. online/ch/khaneketab/khaneketab61 مشاهده کنند.

انتهای پیام/
خانه کتاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر