کد خبر: 1068992 A

گوینده برنامه الهیه:

«الهیه» عنوان ویژه‌برنامه سحرهای ماه مبارک رمضان است که برای سومین سال متوالی از رادیو تهران پخش می‌شود.

به گزارش ایلنا، رضا خضرایی، گوینده برنامه الهیه در خصوص اجرای این مجموعه برنامه‌های سحرگاهی عنوان کرد: از سال ۷۶ در همه سحرهای ماه مبارک رمضان، اجرای برنامه داشته‌ام و شنوندگان رادیو با صدای من در این ایام آشنایی دارند. اجرای این برنامه در کنار همه لحظات خوبی که داریم، سختی‌های خودش را دارد. امسال دومین سال است که  درگیر بیماری کرونا هستیم و سعی می‌کنیم که مسائل و پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کرده و امیدواریم که تا پایان این ماه بتوانیم با سلامتی شنوندگان رادیو را در زمان معنوی سحر همراهی کنیم. 

خضرایی ادامه داد: از سال ۸۰ به مدت پنج سال، برنامه سحرهای ماه مبارک رمضان را به طور زنده و مستقیم از حرم حضرت عبدالعظیم حسنی و ۳ سال از  امامزاده صالح (علیه السلام) روی آنتن رادیو رفتیم. اجرای برنامه در این ذوات مقدس، حال و هوای خاصی داشت و فضا بسیار روحانی بود. نزدیک اذان صبح مردم و زائران به این حرم‌ها می‌آمدند و در دقایق پایانی و به ویژه هنگام زمزمه دعای سحر، در جمع آنان بودیم. همنوایی با مخاطب اهمیت زیادی دارد و رادیو  از این خصیصه برخوردار است.    

 گوینده برنامه «الهیه» اظهار کرد: جوانی، نشاط و انگیزه برنامه «الهیه» را از دیگر برنامه‌ها متفاوت کرده است. الهیه همانطور که از نامش پیداست، برنامه‌ای است که تلاش دارد شنوندگان را در این ایام در مسیر نزدیک شدن به خدا همراهی کند و روزنه‌ای کوچکی در راه معنویت باشد. ارتباط خوبی از طریق تلفن و پیامک‌ از سوی مخاطبان با برنامه برقرار است.  

«الهیه» (ویژه برنامه سحرهای ماه مبارک رمضان) هر روز از ساعت ۳:۳۰ دقیقه بامداد به مدت ۲ساعت و ۳۰ دقیقه به صورت زنده روی آنتن رادیو تهران می‌رود.

انتهای پیام/
رادیو تهران برنامه سحرگاهی الهیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر