کد خبر: 1143333 A

ممکن است شما با این شرایط روبرو شده باشید که نکات بهداشتی را بسیار رعایت کرده اید و اهمیت ویژه‌ای نیز به نظافت داده باشد اما بازهم درگیر بیماری شده باشید؛ لازم است که بدانید وجود ویروس های پراکنده در هوا می‌تواند سبب شود که فرد به بیماری های واگیر مبتلا گردد و البته این ویروس ها از طریق راه تنفسی به بدن وارد می شوند، به همین جهت برای اینکه از مبتلا شدن به بیماری ویروسی پیشگیری شود به دنبال موثرترین و بهترین روش هستیم که استفاده از دستگاه های تصفیه هوا و ضدعفونی کننده به عنوان موثرترین و کارآمد ترین روش به شمار می رود و البته میتوان گفت دستگاه تصفیه هوا برای کرونا نیز بسیار ضروری است.

اگر شما نگران سلامتی خانواده یا کارکنان خود در محل کار هستید و می خواهید به بهترین شکل ممکن پاکسازی هوای درونی محیط را انجام بدهید و عاری از هرگونه آلرژی‌های فصلی، ویروس های واگیردار و آلودگی‌های هوا باشد می‌توان یک انتخاب بسیار مفید و کارآمد را انجام بدهید و دستگاه تصفیه هوا و ضدعفونی کننده را انتخاب کنید و هوای کاملا سالم بدون وجود بیماری و آلودگی را داشته باشید و به راحتی در محیط تنفس کنید.

دستگاه تصفیه هوا یک دستگاه موثر در پاکسازی هوا می باشد که می تواند آلاینده‌های موجود در هوا را از بین ببرد و به تمیز کردن محیط کمک می‌کند و دارای فیلترهای مختلفی است. به صورت کلی در بازار دو دسته دستگاه تصفیه هوا وجود دارد که در هرکدام از آنها روش متفاوت برای تصفیه هوا وجود دارد که شامل سیستم تصفیه هوای غیرفعال و سیستم تصفیه هوای فعال میباشد. بورس دستگاه تصفیه هوا در اندازه های مختلف قابل استفاده می باشد و با عنوان دستگاه تصفیه هوا و اکسیژن ساز و دستگاه تصفیه هوا ویروس کش نیز شناخته می شوند.  دستگاه تصفیه هوا به صورت خانگی و به صورت دستگاه صنعتی می باشد که هر کدام از آن ها در محیط های خاص مورد استفاده قرار میگیرند.

 

012

اصلی‌ترین وظیفه در دستگاه تصفیه هوا بر عهده فیلترهای گوناگون دستگاه تصفیه هوا می باشد و کارکرد این دستگاه ها به این صورت است که هوا به درون محفظه کشیده خواهد شد و بعد از اینکه از لایه‌های مختلف از فیلتر همانند فیلتر مواد آلرژی‌زا، فیلتر گرد و غبار و... عبور کرد مجدد به فضای اتاق میده خواهد شد. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که فیلترها از نوعی نباشند که تولید گاز ازون و یون منفی داشته باشند پس در اینجا متوجه ضرورت انتخاب شرکت های معتبر و شناخته شده در حوزه دستگاه تصفیه هوا و ضدعفونی کننده خواهید شد.

معرفی شرکت پویا فناوران یسان

شرکت پویا فنآوران یسان یکی از شرکت های معتبر در حوزه فروش دستگاه تصفیه هوا و ضدعفونی کننده هوا می باشد که از سال ۱۳۹۸ فعالیت خود را در این حیطه شروع کرده است و هم اکنون در حوزه شرکتهای دانش بنیان ثبت شده است و همچنین دارای چندین محصول دانش بنیان است.

24

 

در این شرکت از متخصصان و کارشناسان آگاه به فناوری پلاسمای سرد استفاده شده و سابقه ی بیش از ۱۵ سال در خصوص توسعه و تجاری سازی فناوری نانو دارند و تمرکز خود را بر روی توسعه و پیشرفت دستگاه های تصفیه هوا و ضدعفونی کننده هوا گذاشته اند. به منظور خرید دستگاه تصفیه هوا و اطلاع از  قیمت دستگاه تصفیه هوا می توانید به این شرکت مراجعه کنید یا به نشانی اینترنتی https://yesontech.co/ سر بزنید.

تمامی تلاش شرکت یسان بر این بوده تا بتواند تجهیزات پیشرفته ای را با فناوری پلاسمای سرد تولید نمایند و کاربردهای متعدد را حوزه های مختلف صنعتی از جمله کشاورزی، نساجی و غیره ایجاد نماید. هم اکنون فعالیت کنونی شرکت پویا فن آوران یسان در صنعت بهداشت و درمان بوده و دستگاه های تصفیه هوا و دستگاه های ضدعفونی کننده هوا را تولید می نمایند که مجهز به فناوری پلاسمای سرد بوده است و هدف اصلی این شرکت بر این است تا محصولاتی باکیفیت فوق العاده و قیمت های منصفانه را برای مشتریان عزیز در نظر بگیرد.

52

 

لازم است بدانید که این شرکت دارای مجوزهای لازم از جمله مجوز CE اروپا، مجوز IMED وزارت بهداشت، مجوز معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری، مجوز وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، مجوز دانشگاه امیرکبیر و مجوز دانشگاه صنعتی اصفهان میباشد.

طرح فروش دستگاه یسان مدل Y-300 ویژه مدارس

متاسفانه با شرایطی که این روزها کرونا بر کشور و جهان حاکم کرده است برگزاری کلاس های درس و مدرسه بصورت حضوری موجب ایجاد استرس و نگرانی های بسیار زیادی در والدین و مدیران و معلمان شده است اما با وجود دستگاه های تصفیه هوا می توان این اطمینان را به وجود آورد که به عنوان یکی از موثرترین راه های کاهش انتقال ویروس کرونا و انواع ذرات مضر و معلق در هوا می باشد البته استفاده از این دستگاه ها فقط به شرایط کرونایی مرتبط نیست بلکه با وجود افزایش آلودگی ها در کلان شهرهای همچون تهران و افزایش پدیده وارونگی استفاده از دستگاه تصفیه هوا و ضدعفونی هوا ضرورت داشته است. در چنین شرایط هوای تنفس هوا برای تمام گروه های سنی مخصوصا کودکان، سالمندان و افراد دارای بیماری خاص بسیار سخت و خطرناک خواهد بود.

شرکت پویا فنآوران یسان به منظور رفاه حال مشتریان عزیز اقدام به برگزاری طرح های متنوع می نماید که از جدیدترین طرح می توان به فروش دستگاه یسان مدل Y-300 ویژه مدارس اشاره کرد.

در این طرح شما می توانید دستگاه تصفیه هوا و ضدعفونی هوا مدل Y-300  را از شرکت خریداری نمایید که به راحتی می‌تواند مسافتی از ۱۰۰ متر مربع تا ۱۵۰ را پوشش بدهد و برای محیط های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد؛ در این طرح که به مناسبت آغاز شروع سال تحصیلی بوده قیمت محصول از ۱۶ میلیون تومان به ۱۴ میلیون تومان تغییر پیدا کرده است و ارسال و نصب رایگان نیز برای آن در نظر گرفته شده است؛ همچنین عزیزانی که تا پایان مهرماه ۱۴۰۰ برای خرید یک دستگاه تصفیه هوا و ضدعفونی کننده هوا مدل Y-300 اقدام کنند می توانند در قرعه کشی یک دستگاه تصفیه هوا و ضدعفونی هوا مدلY-60 نیز شرکت کنند.

برای ورود به صفحه ویژه دستگاه های ضد عفونی کننده و تصفیه هوای یسان برای مدارس کلیک کنید.

انتهای پیام/
دستگاه تصفیه هوا دستگاه ضد عفونی کننده دستگاه تصفیه هوا یسان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر