کد خبر: 1094111 A

با تلاش شرکت آبفا در استان البرز انجام شد؛

مدیرمنطقه آب و فاضلاب محمدشهر گفت: پس از بروز مشکلاتی در تامین آب در سطح محمدشهر و خارج شدن تعدادی از چاه‌ها با تلاش‌های شبانه روزی شرکت آبفا در البرز، سرانجام بخشی از پروژه های تامین آب به بهره برداری رسید.

به گزارش ایلنا از البرز، شاهین شاپوری با اشاره به بهره برداری بخشی از پروژه‌های تامین آب محمد شهر، اظهارداشت: از اقدامات انجام شده برای تامین آب منطقه محمدشهر می‌توان به حفاری چاه‌های‌ عمیق با راندمان بالا برای تامین آب، اصلاح نقاط بحرانی و رفع انفصالات شبکه، پیگیری جمع آوری پمپ‌های غیر مجاز مستقیم از شبکه و نصب مخازن خانگی استاندارد، جمع آوری انشعابات غیر مجاز باغات و زمین‌های کشاورزی، تامین آب مخازن مشترکین توسط تانکرهای آبرسانی در نقاط کم فشار و سایر اقدامات ضربتی مورد نیاز اشاره کرد.

وی گفت: پس از بروز مشکلاتی در تامین آب در سطح محمدشهر و خارج شدن تعدادی از چاه‌ها با تلاش‌های شبانه روزی شرکت آبفا در البرز، سرانجام بخشی از پروژه‌های تامین آب به بهره‌برداری رسید. 

مدیر آبفا منطقه محمد شهر بیان کرد: در این راستا با تلاش پرسنل آبفای محمدشهر، یک حلقه چاه عمیق برای افزایش ظرفیت تامین آب به بهره برداری رسید که علاوه بر جبران بخش عمده‌ایی از کاهش تامین بوجود آمده در ارائه هر چه بهتر خدمات کیفیت و کمیت خدمات نقش به سزایی ایفا می‌کند.

 

انتهای پیام/
آبفای البرز آبفای محمدشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر