کد خبر: 1142037 A

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه روزانه بیش از ۱۱۰ هزار تماس با ۱۱۰ داریم که ۶۰ درصد از این تماس ها عملیاتی می شود از بازنگری در ساماندهی تیم های عملیاتی ۱۱۰ بر مبنای اطلس جغرافیا و جرم خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار " قاسم رضایی" در حاشیه برگزاری اولین جشنواره تجلیل از کلانتران برگزیده اظهار داشت: فرا رسیدن هفته گرامی داشت نیروی انتظامی را به همه همرزمانم و مردم عزیز ایران اسلامی تبریک عرض می نمایم؛ باید بگویم نیروی انتظامی صرفا یک سازمان نیست بلکه نهادی انقلابی و برآمده از مردم و برای آنان است.

جانشین فرمانده ناجا با اشاره به تقارن حلول ماه ربیع الاول با هفته نیروی انتظامی بیان داشت:  هر چند گرامی داشت این هفته از ۱۷ تا ۲۳ مهرماه است اما در تمام ایام و روزهای سال نیروهای پلیس در حال خدمت هستند و این مهم را بالاترین توفیق می دانند.

سردار رضایی با بیان اینکه پلیس ملجاء، پناهگاه و تکیه گاه مردم است، خاطر نشان کرد: بر بهبود ارائه خدمات انتظامی در کلانتری ها با رویکرد تعالی و استانداردسازی رفتارها تاکید داریم و همه ظرفیت ها را به منظور تحقق این مهم به کار گرفته ایم.

وی با بیان اینکه همرزمانم از مرز تا مرکز باعشق به مردم خدمت می کنند، خاطر نشان کرد: کلانتری ها در خط مقدم خدمات دهی به مردم هستند و ماموریت های نیروی انتظامی تعطیل بردار نیست، به طوری که ما روزانه بیش از ۱۱۰ هزار تماس با ۱۱۰ را دریافت می نماییم که بیش از ۶۰ درصد از این تماس ها عملیاتی می شود و اینها نمونه هایی از تنوع و گستردگی خدمات پلیس به مردم است.

به گزارش پایگاه خبری پلیس،‌ سردار رضایی با اشاره به اینکه بازنگری و سازماندهی تیم های اعزامی ۱۱۰ در دستور کار است و به دنبال این هستیم این سازوکار بر مبنای اطلس جغرافیا و جرم تعریف و تنظیم شود تا بتوانیم پاسخگویی و حضور در صحنه را به کوتاه ترین زمان ممکن برسانیم.

انتهای پیام/
جانشین فرمانده ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر