کد خبر: 918555 A

یکشنبه شب، ۳۵ نفر از نیروهای اورژانس دزفول از کار بیکار شدند. مسئولان می‌گویند: این بیکاری، خودخواسته بوده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حرف و حدیث بسیاری حول تعدیل یا بیکاری ۳۵ نیروی اورژانس دزفول وجود دارد. همکاران این نیروها می‌گویند: این کارگران که با جدیت پیگیر پرداخت سه ماه معوقات مزدی خود بوده‌اند، به طور دسته‌جمعی اخراج شده‌اند.

آنها معتقدند؛ ارتباطی میان این بیکاری و پیگیری معوقات مزدی نیروهای اورژانس وجود دارد؛ نیروهایی که در این بحران کرونا و بار سخت کار، معوقات مزدی‌شان پرداخت نشده است.

با این حال، محمودی‌نژاد (مدیر مرکز اورژانس دزفول) گفته است که این نیروها به دلیل پرداخت نشدن حقوق در محل کار حاضر نشدند و کسی آنها اخراج نکرده است.

 همزمان رییس مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دزفول هم گفته است: «مشکل اشتغال نیروهای شرکتی اورژانس دانشگاه علوم پزشکی دزفول به محض تامین اعتبار حل می‌شود.»

از قرار معلوم، این ۳۵ نفر از نیروهای شرکتی شاغل در اورژانس دزفول بوده‌اند. همکاران این نیروها می‌گویند فارغ از دلیل بیکاری و هرچه که اتفاق افتاده است، خواسته ما این است که در این شرایط بحرانی و در زمانی که بحران کرونا در خوزستان بسیار جدی است و کار نیروهای اورژانس به شدت سنگین است، همکارانمان بیکار نشوند و به سر کار بازگردند.

انتهای پیام/
نیروهای اورژانس دزفول کادر درمان استان خوزستان بیکاری کادر درمان در بحران کرونا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر