کد خبر: 822733 A

کارگران شرکت حمل و نقل خلیج فارس در ادامه تجمع روز گذشته خود در تهران، امروز نیز در مقابل ساختمان فرمانداری اسلامشهر پیگیر مطالبات معوقه خود شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در ادامه تجمعی که روز گذشته توسط گروهی از کارگران شرکت حمل و نقل خلیج فارس در مقابل ساختمان استانداری در تهران برپا شده بود، صبح امروز نیز این کارگران تجمع مشابهی را در مقابل فرمانداری اسلامشهر برپا کردند.

طبق اظهارات این کارگران؛ در جریان برپایی اجتماع صنفی روز گذشته، یکی از مسئولان استانداری تهران با اعضای شورای اسلامی این بنگاه حمل و نقل کالا دیدار و وعده رسیدگی به مشکلات را داده‌است.

آنها با بیان اینکه استانداری ضمن مخالفت با موضوع اخراج شماری از کارگران قرارداد دائمی پیگیری مشکلاتمان را با ارسال یک نامه به فرمانداری اسلامشهر واگذار کرد، در ادامه گفتند: باوجود آنکه نسبت به وعده داده شده خوشبین‌ هستیم اما به دلیل مشکلات معیشتی نمی‌توانیم از پیگیری‌های خود صرف‌نظر کنیم و برای همین امروز تصمیم گرفتیم تا به فرمانداری اسلامشهر که دیروز معاونت سیاسی و اجتماعی آن تغییر کرد، نیز مراجعه کنیم.

گفتنی است گروهی از کارگران دائمی شرکت حمل و نقل جاده‌ای خلیج فارس واقع در شهرستان اسلامشهر در اعتراض به تبدیل وضعیت قرارداد از حالت قرارداد مستقیم به پیمانکاری که در نهایت منجر به بیکاری شماری از آنها شده است‌، طی‌ روزهای گذشته دست به اعتراض صنفی زده‌اند.

photo_۲۰۱۹-۱۰-۱۳_۲۳-۴۲-۱۲

کارگران حمل ونقل خلیج فارس تجمع مقابل ساختمان فرمانداری اسلامشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر