کد خبر: 669382 A

علی اکبریان دو پرونده در جریان دارد که کار آزادی اش را پیچیده کرده است.

به گزارش ایلنا، علی اکبریان بازیکن اسبق سرخابی های پایتخت در پرونده اولش به حبس ابد و در پرونده دومش که در مرخصی اتفاق افتاد بیست سال حبس دارد. با این حال خبر خوب این است که حبس ابد اکبریان به شانزده سال تقلیل پیدا کرده است.

این اتفاق خوب یعنی براساس پرونده اول او و با توجه به اینکه در دی ماه سال 1389 حبسش آغاز شده بود زندان او در سال 1405 به پایان خواهد رسید. اما علی اکبریان در پرونده اولش یک جریمه 56 میلیون تومانی هم دارد که با احتساب آن حبس او در سال 1408 تمام می شود. اما مشکل بزرگ آن مرخصی و آن اتفاق عجیب وبد است که همه چیز را خراب کرده است. ای کاش زندان هرگز با آن مرخصی موافقت نمی کرد چرا که همین میزان حبس یعنی شانزده سال قابل تخفیف و پیگیری بود اما حالا او به خاطر دستگیری در زمان مرخصی کارش سخت شده و بیست سال حبس را باید به خاطر این پرونده تحمل کند.

او حالا یک شانس دیگر نیاز دارد تا بتواند سرانجام شاخ این حبس را بشکند. اگر دو پرونده و حبس های او ادغام شوند آن وقت این امیدواری هست که با کاهش میزان حبس مواجه شود. اتفاقی که اگر تجربه و عبرت شده باشد سرانجام این بازیکن سابق فوتبال را از پشت میله ها نجات می دهد. این اتفاق تنها در صورتی رخ خواهد که هر دو قاضی پرونده او این موضوع را قبول کنند.

استقلال پرسپولیس علی اکبریان حبس ابد برای علی اکبریان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر