کد خبر: 1163833 A

سرمربی شهرخودرو معتقد است شرایط این تیم بهتر خواهد شد.

به گزارش ایلنا، اکبر میثاقیان سرمربی شهرخودرو بعد از تساوی این تیم برابر فجرسپاسی در نشست خبری این بازی گفت: زمان می‌برد که تیم ما بهتر شود.در دو بازی کنار تیم نبودم و این بازی دومی است که روی نیمکت نشستم. در واقع تیم ما شرایط آرمانی را از نظر بدنی و روحی نداشت ولی امروز کمی نسبت به قبل بهتر شدیم و دیدید که موقعیت‌های زیادی داشتیم ولی شانس نیاوردیم.امیدوارم که در آینده بهتر شویم.

او در مورد اینکه روند بهتر شدن شهرخودرو چقد طول می‌کشد بیان کرد: ان شاالله طول می کشد! در هفته های هشتم و نهم تیم شرایط خوبی خواهد داشت و در هفته‌های یازدهم و دوازدهم در جدول در جایگاه بهتری قرار می‌گیرد.

میثاقیان در خصوص عدم گلزنی این تیم اظهار داشت: بازیکنان ما استرس دارند و فشار زیادی را تحمل می کنند. امروز موقعیت زیادی داشتیم ولی گل نشد. تیم ما تیم خوبی است و دم بچه‌های تیم گرم که سرشان را جلوی توپ گذاشتند.

سرمربی شهرخودرو در مورد اضافه شدن افراد جدیدی به کادرفنی این تیم گفت: این را من باید تصمیم بگیرم،این مسائل به خودم ربط دارد، اگر احساس نیاز کنم مشکلی نخواهم داشت و یک کمک می‌آورم.

وی در مورد حضور و اسکان شهرخودرو در تهران بیان کرد: تیم شخصی و متعلق به حمیداوی است، او یک روز می گوید در تهران تمرین کنید و فردا می‌گوید برگردید. ما هم می‌گوییم چشم. من مربی حرفه‌ای هستم، هر جا بودم باعث موفقیت مجموعه شده‌ام.دوست داریم در مشهد تمرین کنیم و مطمئنا به زودی به اینجا بر می‌گردیم.

میثاقیان خاطرنشان کرد: من 25 روز است که اینجا هستم. این تیم مرتب در اعتصاب بوده و من آمده‌ام تیم را جمع کردم. همین جمع کردن تیم شاهکار است. این هنر مربیگری است و تیم ما هر روز هم بهتر می‌شود. مورینیو هم قول نمی‌دهد ولی من گفتم سیاه جامگان می ماند، پدیده را هم بالا آوردم. مردم به ما علاقه مند هستند و به کمک امام رضا موفق می شویم. من همیشه در بیرون از مشهد مربیگری کرده‌ام، علاقه دارم تیم شهرم موفق شود. الان ورزشگاه‌ها خالی است ولی با حضور مردم شرایط بهتر می شود. ما می‌خواهیم زود به تهران برویم و باید برای بازی با نساجی آماده شویم.شما خبرنگاران هم تمام فوتبال این شهر هستید، خود من با شما بالا آمدم، مطمئنا کمک کنید تا ما موفق شویم.

سرمربی شهرخودرو در پاسخ بهترین سوال که این تیم در مسافرخانه حضور دارد بیان داشت: شما از ابتدا این سوال را می‌پرسید که از من حرفی بگیرید ولی حواسم هست و چیزی نمی‌گویم.ما در مجموعه‌ای به نام یزدان هستیم که تیم‌های نساجی و هوادار هم حضور دارند. همه از آنجا راضی هستند و غذای خوبی هم دارد. اینطور که شما می گویید نیست. شما مثبت فکر کنید، همه چیز به دلخواه شما نیست ولی فکر کنید این تیم بر می‌گردد.من می خواهم فوتبال را در شهرم تمام کنم و بگویم خداحافظ فوتبال. دوست دارم کنار شما رفیق بمانیم. شما از ما دلخور نباشید.همین که تیم را جمع کنم شما به من می گوید دست شما درد نکند.

انتهای پیام/
اکبر میثاقیان لیگ برتر خلیج فارس لیگ خلیج فارس شهرخودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر