کد خبر: 1110756 A

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: فردا بر خلاف اینکه شاید جدول برایمان مهم نباشد اما مهمترین بازی فصل را در پیش داریم.

به گزارش ایلنا، ساکت الهامی در نشست خبری پیش از بازی گل گهر سیرجان و نساجی مازندران اظهار داشت: عید غدیر را به همه تبریک گفته و یک خسته نباشید جانانه به مدافعان سلامت که این روزها کارشان سخت‌تر است می‌گویم.

وی افزود: به تیم گل گهر تبریک می‌گویم، آن هم بابت انتخاب امیر قلعه‌نویی به عنوان سرمربی. این باشگاه راه صدساله را در یک فصل طی کرد. تیمی که در فصل گذشته به لیگ برتر صعود کرده، امسال شانس کسب سهمیه آسیایی دارد و ساختار و شخصیت خوبی پیدا کرده است. هر چند این تیم قبل از آن هم شخصیت خوبی داشت. ولی این انتخاب و حضور قلعه‌نویی این شخصیت را دوچندان کرد. 

سرمربی نساجی مازندران تصریح کرد: گل گهر تیم بسیار باکیفیتی است و نتایج آنها به خصوص در هفته‌های اخیر نشان‌دهنده کیفیت این تیم است. تیم ما هم شرایط خوبی دارد و درست است که در جدول استرسی نداریم، ولی به دنبال فوتبالی هستیم که حق به حقدار برسد. اگر می‌خواهیم کار درست را در فوتبال پیش ببریم، باید از خودمان شروع کنیم، به همین دلیل آرزو می‌کنم فردا تیمی که حقش است در لیگ قهرمانان آسیا سهمیه بگیرد. چه تراکتور چه فولاد و چه گل گهر سیرجان برای ما عزیز هستند و ما فردا برخلاف اینکه شاید جدول برای ما مهم نباشد اما مهمترین بازی فصل را در پیش داریم. می دانیم دنبال چه چیزی هستیم و با احترام به قلعه نویی که استاد من است 3 امتیاز بازی را می خواهیم.می خواهیم پایان خوشی داشته باشیم و آرزویم این است که یک عیدی خوبی به هوادارانمان بدهیم.

الهامی در خصوص اینکه دلیل موفقیت نساجی با وی بعد از فاضلی و جلالی یادآور شد: این 2 نفر مخصوصا مجیدی جلالی زحمات زیادی کشید ولی برخی مواقع شرایط فوتبال برای شما نمی چرخد.روزی که من مسئولیت فنی را بر عهده گرفتم با هم عهد بستیم با اتحاد و همدلی در کل استان کنار هم باشیم و خوشحالم الان در جایی هستم که استرس سقوط نداریم. مردم مازندران خوشحال هستند و این مرهون رحمات بازیکنان من است که با شرافت کار کردند. می خواهم از حدادیان و سیف الله پور و کوچک زاده تشکر می کنم. از مدیر رسانه ای باشگاه تشکر می کنم و آرزویم این است فردا بازی خوبی را شاهد باشیم. اگر من هم در شرایطی سختی قرار داشتم دوست داشتم تیم مقابل گل گهر فردا به شکلی بازی کند که شرافت فوتبال زیر سوال نرود. من از خود قلعه نویی یاد گرفتم برای شرافت فوتبال بازید بازی کرد چون این پیراهن واقعا مقدس است. فردا قطعا 2 تیم بازی سخت و پرفشاری خواهند داشت .

انتهای پیام/
نساجی مازندران ساکت الهامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر