کد خبر: 1096283 A

نشریه رکورد پرتغال خبر داد؛

نشریه رکورد پرتغال پیوستن گلر سپاهان به تیم پورتیموننزه را قطعی اعلام کرد.

به گزارش ایلنا، در شرایطی که چند هفته است نشریات پرتغالی از علاقه پورتیموننزه به جذب نیازمند و مذاکرات مثبت طرفین صحبت می‌کنند، نشریه مطرح رکورد از حضور قطعی او در این تیم برای فصل بعد خبر داد.

این نشریه پرتغالی نوشت: پورتیموننزه فصل جدید را از فردا آغاز می کند (روز اول فقط برای آزمایش های Covid-19 اختصاص خواهد داشت) و هنوز هم کمبود نفراتی در دفاع و خط حمله وجود دارد.

انتقال مائوریتیو به عربستان سعودی جای خالی در خط دفاع ایجاد کرده که می‌تواند توسط جوانان از تیم های پایه (کازاگراند ، فیلیپه رلواس یا ماتئوس گودس) یا توسط یک بازیکن باتجربه‌تر ، پر شود. و یک مدافع کناری هم باید بیاید.

در حمله و از تیم‌های پایه آپونزا، رناتو جونیور و ساموئل (این یکی هنوز در حال مذاکره است)، همه جوانان با پتانسیل، نامزدهای تیم اصلی هستند و جدایی واز تِئو برونو موریرا را جبران می‌کنند. با این حال، بتو بسیار اصرار دارد که در صورت ترک آلوینگرس استخدام یک مهاجم معتبر ضروری است. خط دروازه (تقویت شده با پیام نیازمند) و هافبک میانی (ایمبولا ، هنریکه جوکو و کارلینهوس چهره های جدید هستند) راه‌حل های با کیفیت بسیاری ارائه می دهند.

Screenshot 2021-06-28 at 10-53-06 Indefinições no arranque da pré-época do Portimonense

انتهای پیام/
پیام نیازمند پورتیموننزه پرتغال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر