کد خبر: 1067712 A

مهاجم الدحیل تساوی مقابل شاگردان مجیدی را نتیجه خوبی دانست

به گزارش ایلنا،مایکل اولونگا درباره تساوی الدحیل قطر مقابل استقلال ایران اظهار داشت: ما صدر جدول را حفظ کردیم و این تساوی نتیجه خوبی بود. دو تیم در سراسر بازی تلاش زیادی کردند و ما به دنبال کسب سه امتیاز بودیم. حفظ صدرنشینی اهمیت دارد و هدف ما، صعود به‌عنوان صدرنشین گروه است.

وی با اشاره به دو دیدار باقیمانده شاگردان صبری لموشی بیان کرد: ما می‌جنگیم و همیشه به دنبال پیروزی هستیم. هنوز باید به مصاف الشرطه و الاهلی برویم و برای پیروزی در این دو مسابقه باید تمرکز و تلاش کنیم.

مهاجم الدحیل تصریح کرد: بازی بزرگی بود و هر دو تیم با تمرکز خوبی وارد زمین شدند. تساوی نتیجه‌ای عادلانه بود و کسب یک امتیاز از این مسابقه بد نبود. ما باید با تمرکز و اراده بازی کنیم تا به مرحله بعدی برسیم. الدحیل در صدر جدول گروه است، اما رقابت بین ما، استقلال و الاهلی بسیار نزدیک است و تفاوت امتیاز تیم‌ها، این موضوع را مشخص می‌کند. این دو تیم هنوز شانس صدرنشینی دارند.

اولونگا درباره دیدار با نماینده عراق گفت: بازی بعدی ما مقابل الشرطه آسان نیست. چون این تیم با قدرت بازی می‌کند و می‌خواهد تصویری که از خودش در اذهان ایجاد شده، تغییر دهد که برای ما خطرناک است. با این حال تیم ما می‌تواند با این مسئله دست و پنجه نرم کند و ما تلاش می‌کنیم نتیجه خوبی بگیریم که بازی آخر ما را آسان کند.

 

انتهای پیام/
الدحیل قطر مایکل اولونگا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر