کد خبر: 1065437 A

مربی فولاد گفت: همانگونه که قبلاً گفتم هیچ تیم دست و پا بسته‌ای در لیگ قهرمانان آسیا وجود ندارد.

به گزارش ایلنا، یوسو سسما مربی تیم فولاد خوزستان در کنفرانس خبری پیش از دیدار برابر النصر عربستان گفت: همانگونه که قبلاً گفتم هیچ تیم دست و پا بسته‌ای در لیگ قهرمانان آسیا وجود ندارد. النصر با شکست السد تیم پرقدرت مسابقات نشان داد که مدعی قهرمانی است، دو هفته از مسابقات می‌گذرد و النصر هم صدر جدول است و این موضوع بی دلیل نیست. فردا فرصت خوبی برای ما و النصر است و هرکس که برنده شود می‌تواند شانس صعودش را بیشتر کند، به همین دلیل بازی فردا از اهمیت خاصی برخوردار است.

وی افزود: خیلی بهتر می‌شد اگر می‌توانستیم در نقل و انتقالات بازیکن بخریم و خود را تقویت کنیم اما متاسفانه این امکان وجود نداشت. طبق معمول خیلی با تمرکز کامل وارد زمین خواهیم شد و تمام تلاش خود را خواهیم کرد.، امیدوارم که بتوانیم سه امتیاز بازی فردا را مال خود کنیم.

سسما افزود: تیم خطرناک النصر که امسال نتوانستد در لیگ عربستان نتایج خوبی بگیرند، تمام قدرت و تمرکز خود را برای قهرمانی در آسیا خواهند گذاشت، اکنون مدعی النصر است. تاکنون دو بازی انجام شده و چهار بازی دیگر مانده، هرکس فردا پیروز شود احتمال صعودش بیشتر است. 

سسما درباره سرمربی جدید النصر و تغییرات در این تیم نیز گفت: وقتی سرمربی یک تیم عوض می‌شود طبعا در تیم تحولاتی ایجاد می‌شود و به بازیکنان شوک وارد می‌شود که برای پست خود بجنگند. تغییر سرمربی معمولا نتیجه مثبتی دارد که برای النصر اینگونه بوده است چون بازیکنان هیجان بیشتری دارند تا بتوانند خود را به ترکیب اصلی برسانند.

فولاد خوزستان لیگ قهرمانان آسیا لیگ برتر خلیج فارس لیگ خلیج فارس یوسو سسما فولاد خوزستان و النصر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر