کد خبر: 1025573 A

بازیکن اسبق تیم استقلال تهران برای دریافت مطالباتش از این باشگاه با مشکل عجیبی رو به رو شده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، باشگاه استقلال تهران که برای شرکت در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ به کسب مجوز حرفه‌ای از سوی AFC نیاز داشت، در اواسط فصل پاییز با طلبکاران این باشگاه جلسات متعددی را برگزار کرد و از هر کدام آنها به شکلی رضایت گرفت تا مدارک مورد نیاز کنفدراسیون فوتبال آسیا بدون اشکال و پرونده شکایت مالی ارسال شود.

درحالیکه برخی از طلبکاران، به صورت نقدی باقی مانده مطالبات را دریافت نکردند، چک‌های مدت‌دار از سوی نامداری، حامی مالی باشگاه به آنها اهدا شد تا در زمان مقرر مبلغ مورد نظرشان را دریافت کنند. جابر انصاری امروز یکی از طلبکارانی است که با گذشت موعد مقرر چک هنوز موفق به دریافت طلبش نشده است.

انصاری که در مذاکره با مدیران باشگاه حتی ۱۵۰ میلیون تومان تخفیف داده بود، چکی ۸۵ روزه دریافت کرد که مهلت آن در تاریخ ۲۵ آذرماه به پایان رسید. با گذشت زمان از موعد مقرر، انصاری سعی داشت با مدیران باشگاه گفتگویی داشته باشد اما تلاش او برای برقراری ارتباط ناموفق بود.

عدم موفقیت انصاری برای وصول طلبش موجب شد او در گفتگو با رسانه‌ها از حامی مالی باشگاه و وعده‌هایی که او به نمایندگی از باشگاه به این بازیکن داده دلخور شده و جملاتی را بیان کند که ظاهراً به مذاق نامداری خوش نیامده و از همین رو تا به امروز تمامی چک‌ها نقد شده اما چک مهاجم سابق آبی‌ها هنوز نقد نشده است.

از سوی حامی مالی باشگاه به وکیل جابر انصاری پس از شکایت به فدراسیون فوتبال اینگونه منتقل شده که مهاجم فعلی تیم آلومینیوم اراک در صورتیکه از بیان گفته‌هایش ابراز پشیمانی کرده و معذرت خواهی کند آن زمان چکی که در اختیار اوست نقد شده و پولش را دریافت خواهد کرد.

این پیشنهاد به انصاری بیشتر موجب خشم عصبانیت او شده و مهاجم پیشین استقلال با رد این پیشنهاد به آنها اعلام کرده از طریق شکایت فدراسیون فوتبال حقوقش را دریافت می‌کند. انصاری در این باره با فدراسیون فوتبال مکاتباتی داشته است و پس از ثبت اعتراض او نامه‌ای هم به باشگاه استقلال ارسال شده است.

استقلال تهران جابر انصاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر