کد خبر: 987911 A

برنامه‌های اختتامیه هفدهمین «مهرواره شعر و داستان جوان سوره» از سوی دبیرخانه این رویداد مهم فرهنگی اعلام شد، براساس این خبر، کارگاه‌های آموزشی شعر و داستان این مهرواره در روز شنبه دهم، شب شعر یازدهم و مراسم اختتامیه، دوازدهم آبان ماه به صورت مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، هفدهمین «مهرواره شعر و داستان جوان سوره» در حالی به ایستگاه آخر رسید که به دلیل شرایط خاص شیوع کرونا، امکان برگزاری اختتامیه جشنواره به صورت حضوری وجود ندارد و به همین دلیل، این مراسم و همچنین «کارگاه‌های آموزشی» و «شب شعر» به صورت مجازی برگزار می‌شود. 

بر این اساس، قرار است کارگاه آموزشی و نقد شعر و داستان که با حضور اساتید، شعرا و نویسندگان مطرح کشور ضبط و تدوین شده است، در روز شنبه دهم آبان ماه از طریق درگاه www. aparat. com/soorehonar/live پخش شود که کارگاه شعر در ساعت ۱۴ و کارگاه داستان در ساعت ۱۶ می‌باشد. 

علاوه بر این، شب شعر مهرواره که هرساله با شعرخوانی شعرای برگزیده برگزار می‌شد، امسال به صورت ضبط شده، در ساعت ۱۵ یکشنبه یازدهم آبان ماه از همین درگاه اینترنتی پخش می‌شود. 

مراسم اختتامیه هفدهمین مهرواره شعر و داستان جوان سوره هم که به معرفی برگزیدگان اختصاص دارد، در ساعت ۱۵ دوازدهم آبان ماه به صورت زنده از طریق www. aparat. com/soorehonar/live پخش خواهد شد. 

در هفدهمین مهرواره شعر و داستان جوان سوره، در مجموع ۶۸۶ اثر از ۲۰۱ نویسنده و شاعر جوان کشورمان مورد داوری قرار گرفت که در بخش ترانه ۴۹، داستان کوتاه ۱۲۸، داستانک ۶۰، شعر کلاسیک ۳۲۲ و شعر نو ۱۲۷ اثر به دبیرخانه مهرواره ارسال شده بود. 

آثار رسیده در بخش‌های «شعر کلاسیک»، «ترانه و شعر نو» و «داستان کوتاه و داستانک» توسط ۹ داور، مورد داوری قرار گرفت.

شعر جوان داستان اختتامیه مهرواره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر