کد خبر: 822777 A

داور مسابقه عکس وقت زندگی معتقد است: موضوع این مسابقه، پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها هستند که باید فرصت عکاسی از آنها را از دست ندهیم.

به گزارش ایلنا، مجید سعیدی (داور مسابقه عکس وقت زندگی) گفت: وقتی موضوعی برای یک رویداد یا جشنواره مطرح می‌شود تمرکز فکری افراد بر آن موضوع معطوف، در نتیجه فرصتی برای جمع بندی و خلق اثر فراهم می‌شود. در مسابقه وقت زندگی نیز موضوع پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌هاست که همه امکان شرکت در آن را دارند و خودم هم علاقه دارم در این مسابقه شرکت کنم.

سعیدی در ادامه گفت: مسابقه وقت زندگی جشنواره موبایلی است و امروز عموم افراد می‌توانند با موبایل خود از پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها، احساس، لبخند، پوشش، حرکات و ... آنها عکس بگیرند، این موضوع مناسبی برای عکاسی است. این لحظات و فرصت را برای عکاسی از پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها از دست ندهید، شرکت در این مسابقه برای خود افراد به یادگار می‌ماند و در مرحله بعد برای این جشواره به یادگار می‌ماند.

مرکز خدمات جامع روزانه‌ سالمندان وقت زندگی به مناسبت روز جهانی سالمندان و با هدف اهمیت بخشیدن به جایگاه ارزشمند بزرگترهای خانواده، مسابقه‌ عکس وقت زندگی را با موضوع شور و نشاط زندگی و محوریت عکاسی از پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها (یا پدرها و مادرها) برگزار می‌کند.

زمان ارسال عکس به این مسابقه شش تا ۳۰ مهرماه است و آثار برگزیده ۲۴ آبان ماه معرفی می‌شوند.

۱۰ جایزه یک میلیون تومانی به ۱۰ عکس برتر اهدا می‌شود و یک روز استفاده رایگان از خدمات مرکز وقت زندگی به ۱۰۰ نفر تعلق می‌گیرد.

نشانی دبیرخانه جشنواره پاسداران، نیستان سوم، بلوار شیدایی، خیابان یارمحمدی، کوچه افخمی پلاک ۱ است و علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت جشنواره www.fiftyplusgroup.com مراجعه کنند یا با شماره های ۲۲۷۷۴۸۴۰ و ۲۲۷۷۵۰۲۵ تماس بگیرند.

مسابقه عکس وقت زندگی پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر