کد خبر: 1144430 A

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، طی حکمی محمد خُدادی را به عنوان (مشاور وزیر و دبیر کمیته اطلاع‌رسانی و مدیریت جو روانی کرونا) منصوب کرد.

به گزارش ایلنا، محمدمهدی اسماعیلی (وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی) در حکمی محمد خُدادی را به عنوان مشاور وزیر و دبیر کمیته اطلاع‌رسانی و مدیریت جو روانی کرونا منصوب کرد.

در حکم محمدمهدی اسماعیلی خطاب به محمد خُدادی آمده است: 

«جناب آقای محمد خُدادی

نظر به سوابق طولانی، تجارب و توانمندی‌های اجرایی که از آن برخوردار می‌باشید، به‌موجب این حکم به‌عنوان «مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی» منصوب می‌شوید. 

همچنین با توجه به پیشنهاد معاون محترم امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی، دبیری کمیته اطلاع‌رسانی و مدیریت جو روانی کرونا نیز به‌مدت یک سال بر عهده جنابعالی خواهد بود.»

گفتنی است، همزمان با شیوع ویروس کرونا و تشکیل ستاد ملی مقابله با کرونا در اوایل اسفندماه ۱۳۹۸، محمد خُدادی معاون مطبوعاتی وقت، دبیری کمیته اطلاع‌رسانی و مدیریت جو روانی این ستاد را نیز بر عهده داشته است. 

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی رییس این کمیته و ۲۰ معاون وزیر و سازمان، عضو این کمیته هستند. خُدادی همچنین با دستور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنان ریاست ستادخبری مقابله با کرونا را عهده‌دار خواهد بود. در این ستاد خبری، شش مدیرعامل خبرگزاری‌های ایرنا، فارس، تسنیم، ایسنا، مهر و ایلنا و سه نماینده معاونت‌های سیاسی، سیما و استان‌های صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران و همچنین نمایندگان بیست وزارتخانه و نهادهای انتظامی، امنیتی و نظامی به ویژه سه معاونت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عضویت دارند. 

از شروع بحران کرونا تاکنون، کمیته اطلاع‌رسانی و مدیریت جو روانی کرونا ۴۸جلسه و ستادخبری مقابله با کرونا ۸۲ جلسه برگزار کرده است.

انتهای پیام/
فرهنگ و ارشاد اسلامی معاون وزیر وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی وزارتخانه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی انتصاب وزیر ارشاد محمد خدادی دبیر کمیته اطلاع‌رسانی و مدیریت جو روانی کرونا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر