کد خبر: 1085899 A

معاون سابق امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که به دلیل عوارض ناشی از ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری است، به کما رفت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علی مراخانی (معاون سابق امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) به دلیل عوارض ناشی از کرونا به کما رفت.

علی مرادخانی حدود یک ماه پیش به بیماری کرونا مبتلا شده بود و سه هفته بستری بود که چندروز قبل به دلیل عوارض ناشی از این بیماری بار دیگر در بیمارستان بستری شد.

پزشک او طی روزهای گذشته درباره بستری مجددش گفته بود: آقای مرادخانی به دلیل افت پلاکت به بیمارستان مراجعه کردند که این مشکل برطرف شده و حال مساعدی دارند اما تا مشخص شدن مشکل در بیمارستان می مانند.

همه اینها در حالی است که حسین انتظامی (رییس سازمان سینمایی) امروز شنبه ۱۵ خردادماه در توییتر خود نوشته است: «برای شفای آقای مرادخانی، منت گذارید و حمد بخوانید. به دلیل عوارض کرونا دوباره بستری شده اند و از ساعاتی پیش به کما رفته اند. علی مراخانی از بهترین مدیران فرهنگی کشور است.»

بیمارستان حسین انتظامی معاون وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کرونا علی مرادخانی بستری توییتر کما کویید ۱۹ معاون سابق امور هنری ارشاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر