کد خبر: 1059598 A

پادکست «سینما، خاطره» این هفته با بررسی فیلم‌سینمایی «چشمه» از رادیو سوینا پخش می‌شود.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سوینا، این گروه روز پنجشنبه ۱۹ فروردین ماه، هجدهمین قسمت از پادکست «سینما، خاطره» را با روایت و تحلیل فیلم سینمایی «چشمه» ساخته آربی اوانسیان منتشر می‌کند. 

سردبیری این مجموعه پادکست به عهده کیوان کثیریان است. فریبا متخصص، بازیگر سینما، تئاتر، رادیو و تلویزیون داستان «چشمه» را روایت کرده و علی علائی منتقد سینما به تحلیل این فیلم و حواشی آن پرداخته‌است. 

پادکست «سینما، خاطره» با مشارکت ماهنامه حقوقی دادگر و زیر نظر گلاره عباسی موسس و مدیر گروه سوینا تولید می‌شود. متن روایت‌ها را ندا کوهی نوشته و تدوین پادکست به عهده بابک بهرام‌بیگی و مرجان طبسی است. 

قسمت هجدهم این پادکست روز پنجشنبه ساعت ۱۹ از رادیو سوینا پخش می‌شود و پس از آن، در پایگاه اینترنتی سوینا در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد.

سوینا پیشتر در چارچوب برنامه «سینما، خاطره»، فیلم‌های «داش آکل» ساخته مسعود کیمیایی، «دایره مینا» به کارگردانی داریوش مهرجویی، «سوته دلان» اثر علی حاتمی، «فرار از تله» ساخته جلال مقدم، «کلاغ» به کارگردانی بهرام بیضایی، «شازده احتجاب» اثر بهمن فرمان‌آرا، «کندو» ساخته فریدون گله، «تنگنا» به کارگردانی امیر نادری، «نفرین» ساخته ناصر تقوایی، «گزارش» اثر عباس کیارستمی، «یک اتفاق ساده» به کارگردانی سهراب شهیدثالث، «شطرنج باد» اثر محمدرضا اصلانی، «شب قوزی» به کارگردانی فرخ غفاری، «شوهر آهو خانم» ساخته داود ملاپور، «خشت و آینه» اثر ابراهیم گلستان، «صبح روز چهارم» به کارگردانی کامران شیردل و «شب‌نشینی در جهنم» ساخته ساموئل خاچیکیان را روایت و نقد کرده است. 

مخاطبان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی سوینا به نشانی www. sevinagroup. com به برنامه‌های رادیو سوینا دسترسی داشته باشند. 

«سینما، خاطره» پنجشنبه‌ها به صورت یک هفته در میان از رادیو سوینا منتشر می‌شود. 

سوینا را در نشانی‌های اینترنتی زیر پیگیری کنید: 

www. sevinagroup. com

T. me/sevinagroup

T. me/radio_sevina

www. instagram. com/sevinagroup

www. aparat. com/sevinagroup

https://www.youtube.com/channel/UCs2-CtvQ8W3YZ2M7Xy8DQHQ

https://twitter.com/sevinagroup

 

چشمه گلاره عباسی فریبا متخصص سوینا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر