کد خبر: 1004789 A

قطعه عاشقانه «آدم عاشق» با صدای ناصر پورکرم منتشر شد.

به گزارش ایلنا، قطعه عاشقانه «آدم عاشق» با صدای ناصر پورکرم منتشر شد. مخاطبان تا پیش از این، قطعاتی همچون «ساحل»، «دل عاشق»، «دوتا دل»، «زمین دورت بگرده»، «ناز داره»، «وابسته نشی»، «دلدارم»، «جان دلم»، «شده همه دنیام»، «دیوونگی»، «آگه عاشق منی» و «ای دل ساده» را با صدای این خواننده جنوبی، شنیده‌اند. 

 مهرزاد امیرخانی ترانه «آدم عاشق» را سروده، آهنگسازی آن را میلاد پرقوه انجام داده، فرید ایمانی تنظیم و میکس و مسترینگ این قطعه را برعهده داشته و هیراد نیکنام در آن گیتار نواخته است. 

ناصر پورکرم درباره انتشار این قطعه گفت: «حدود چهار ماه روی «آدم عاشق» کار کردیم. از همان زمان با میلاد پرقوه عزیز درباره این آهنگ همفکری داشتیم و میلاد عزیز، زحمت آهنگسازی این کار را کشید.»

او ادامه داد: «در این اثر اولین همکاری را با مهرزاد امیرخانی عزیز تجربه کردیم و همه گروه تا این لحظه از نتیجه کار رضایت داریم.» 

پورکرم این را هم گفت که بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده تا سه هفته دیگر، قطعه بعدی را منتشر خواهد کرد و برای سال بعد دارد روی انتشار یک آلبوم موسیقی کار می‌کند. 

همکاری با حامد برادران، مسعود جهانی، علی بحرینی، معین راهبر و… در کارنامه این خواننده به چشم می‌خورد و تهیه‌کنندگی و حمایت مالی این هنرمند جنوبی را محمد خردمند برعهده دارد. 

علاقه‌مندان می‌توانند در سایت‌های رسمی، رسانه‌های تخصصی موسیقی و مراکز معتبر دانلود، قطعه «آدم عاشق» را تهیه کنند و در صفحه اینستاگرام این هنرمند به نشانی @naserpourkaraam آن را بشنوند.

موسیقی وزارت ارشاد دفتر موسیقی تک آهنگ موسیقی پاپ آدم عاشق ناصر پور کرم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر