کد خبر: 1003131 A

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی محلاتی نماینده فقید ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران را تسلیت گفت.

به گزارش ایلنا، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی محلاتی نماینده فقید ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران را تسلیت گفت.

در پیام سیدعباس صالحی آمده است:

«خبر درگذشت روحانی وارسته، حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی محلاتی، نماینده فقید ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران پس از تحمل دوره بیماری موجب تالم و تاثر شد.

آن مرحوم از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی در سمت‌های مختلف ایفای وظیفه نمود و در سال‌های اخیر در جایگاه معاونت رییس‌جمهور و ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران به خانواده معظم شهدا به عنوان ولی نعمتان انقلاب خالصانه خدمت کرد که بی تردید برکات معنوی و اجر اخروی برایشان به همراه داشت.

اینجانب ضایعه فقدان این عالم اخلاق‌مدار را به رهبر معظم انقلاب، بیت مکرم آن مرحوم و خاندان وابسته تسلیت می‌گویم و از درگاه حضرت احدیت، برای آن عزیز از دست رفته علو درجات و برای بازماندگان معزز صبر و بردباری مسالت می‌نمایم‌.»

انقلاب بنیاد شهید و امور ایثارگران رهبر معظم انقلاب فرهنگ و ارشاد اسلامی ولی فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر