کد خبر: 911042 A

اولین وبینار تخصصی صنعت کشاورزی ایران با عنوان "چشم اندازی نوین در عرصه کشاورزی پایدار" به همت شرکت دانش بنیان فن آوری رگبرگ مهر پاسارگاد ( تولید کننده محصولات با برند میکرولایز ) و با حضور اساتید مطرح حوزه های بازاریابی و برندینگ و صنعت کشاورزی ، در تاریخ پنجشنبه 11 اردیبهشت ماه برگزار شد.

وبینار چشم اندازی نوین در عرصه کشاورزی پایدار در روز پایانی دومین هفته اردیبهشت ماه و در یکی از روزهای کرونایی که امکان برگزاری سمینار و تجمع مدعوین وجود نداشت، با هدف حمایت از جامعه زحمتکش کشاورزی ایران در یک همایش مجازی و آنلاین با بالاترین کیفیت صدا و تصویر (فول اچ دی) برگزار شد.

در این وبینار اساتید مطرحی چون دکتر فرزاد مقدم ، دکتر سارا نوروزی و دکتر بابک متشرع زاده حضور داشتند. شایان ذکر است که موضوعات اصلی این وبینار در دو بخش، شامل: تاثیرات بیماری کرونا بر روی اقتصاد کشاورزی و همچنین بررسی دلایل پایین بودن میانگین عملکرد محصولات کشاورزی در ایران و ضرورت توجه به اصول تغذیه گیاهان، ارائه شد.

 

photo5886284054360339534

معرفی اجمالی برگزار کننده وبینار:

شرکت دانش بنیان  فن آوری رگبرگ مهر پاسارگاد فعالیت خود را از سال 1384 آعاز کرد . اهداف اصلی شرکت از ابتدا معطوف به تحقیق و پژوهش در جهت تولید کودهای میکرو و ماکروالمنت با خلوص بالا و قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی بوده و برای این منظور بر روی تولید نسل های جدید کلات کننده های عناصر میکرو و ماکرو کار تخصصی کرده است و خوشبختانه ماحصل این تلاش ها، تولید محصولات متنوع با  نام تجاری میکرولایز (microlize ) است که امروز  با کیفیت و بسته بندی مناسب در فروشگاه های نهاده های کشاورزی سراسر ایران در دسترس کشاورزان گرامی قرار دارد.

علاقمندان می توانند در وب سایت شرکت و یا از لینک https://www.aparat.com/v/EmwiG  فیلم این وبینار را بصورت رایگان مشاهده فرمایند.

Website: www.microlize.com

Instagram: https://instagram.com/microlize?igshid=1ox9u2iimq08j

کشاورزی پایدار وبینار وبینار تخصصی صنعت کشاوری ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر