کد خبر: 1142961 A

شرکت اسمیردکس (Smirdex) یونانی، یک شرکت پیشرو در زمینه تولید ساینده های با کیفیت برتر برای طیف گسترده ای از زمینه ها در سال 1981 تاسیس شد .

 با توجه به بنیاد این شرکت به عنوان یک تجارت خانوادگی با ساختار مناسب و با تلاش مداوم کارکنان ، این شرکت از طریق مواد اولیه با کیفیت ، به تدریج در تولید و  همترازی مطلق با استانداردهای عالی کیفیت رشد قابل توجهی داشته است. اسمیردکس (Smirdex) با تمرکز بر فعالیت تجاری خود در بازارهای بین المللی ، 85٪ از فروش خود را در بیش از 76 کشور جهان از طریق شبکه فروشندگان و همکاران خود انجام می دهد ، در حالی که 15٪ باقیمانده به بازار داخلی یونان توزیع می شود.

سنباده های اسمیردکس یکی از ابزارهای پرداخت نهایی انواع چوب، پلاستیک، آهن، شیشه و… میباشند. با استفاده از سنباده می‌توان بسیاری از ایرادهای ظاهری و پستی و بلندی‌های سطوح مختلف را برطرف کرد. رنگکاری یک سازه چوبی بدون سنباده کاری معنایی ندارد و هر چه کیفیت سنباده کاری بیشتر باشد به نتیجه ای بهتر دست خواهیم یافت.سنباده ها در اشکال، انواع و زبری های مختلف تولید میشوند که بسته به میزان سایش و نوع ماده، باید تعیین شوند. سنباده ها در صنعت اتومبیل و طلاسازی، دیوار گچی ساختمان، صاف کردن بتونه سنگی و رنگکاری چوب، لایه برداری و صاف کردن سطح رزین اپوکسی و… کاربرد دارند

بازرگانی فیدار صنعت خدیو

بازرگانی خدیو با کنترل به نحوه تهیه ، توزیع کالا و نظارت دقیق مدیریت و پرسنل مفتخر به کسب نمایندگی انحصاری چندین شرکت بزرگ و عاملیت توزیع برندهای معتبر گردیده است. سبد محصولات پخش رنگ خدیو بیش از 5000 نوع کالا از قبیل رنگهای صنعتی ، رنگ ساختمانی ، دکوراتیو ، جلاسنج ، پارس بهار ، ساندورا ، پودری ، چسب 123 ، طیف سایپا ، محصولات شرکت بیات ، رزین گل، رنگ کارن ، چسب آکواریوم ، سنباده اسمیردکس و … می باشد.

آدرس مجموعه پخش خدیو ( شعبه کرج ) : کرج -کمالشهر – 400 متر مانده به پلیس راه - بعد از کوچه صفا - پلاک 9 ، تلفن تماس : 02634704200
آدرس سایت : http://khadivcenter.ir/

شرکت بازرگانی خدیو عاملیت توزیع و نمایندگی سنباده اسمیردکس (SMIRDEX) یونانی در استان البرز و تهران می باشد. 

انتهای پیام/
پخش رنگ سنباده بازرگانی خدیو اسمیردکس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر