کد خبر: 942920 A

سخنگوی ستاد تنظیم بازار اعلام کرد: ۳۵ هزار بسته لوازم خانگی در قالب بسته حمایتی به مزدوجین ارائه می‌شود.

به گزارش ایلنا، محمدرضا کلامی با بیان این مطلب، افزود: مصوب شد فهرست افراد مشمول با ترتیبات تعیین شده به این وزارتخانه ارائه تا در قالب تفاهم نامه موجود با شرکتهای تولید لوازم خانگی اقلام مورد نیاز افراد تامین شود و در این خصوص با کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی کشور مکاتباتی داشته ایم.

وی اضافه کرد: مزدوجین مشمول این طرح یا خود و یا خانواده آنها باید تحت پوشش این دو نهاد باشند و این مزدوجین متناسب با تاریخ ازدواجشان برای دریافت لوازم خانگی باید معرفی شوند.

سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صمت یادآوری کرد: مزدوجین با مراجعه به یک سامانه کالای مورد نظر خود را مشاهده می نمایند و در برخی استان‌ها نیز برای مشاهده و انتخاب حضوری نمایشگاهی برپا می‌‎کنیم.

ارایه 35 هزار بسته لوازم خانگی شامل 5 قلم کالا به مشمولین طرح از مردادماه

کلامی ادامه داد: فردا در این خصوص نشست خبری نیز داریم و یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوازم خانگی که قراردادش برای این طرح نهایی شده است از مردادماه عرضه خود را آغاز خواهد کرد.

وی گفت: در مردادماه 35 هزار بسته شامل 5 قلم کالای اساسی (تلویزیون، اجاق گاز، ماشین لباسشویی، جاروبرقی و یخچال) با قیمت مناسب( حدود 9 میلیون تومان) در اختیاز مزدوجین قرار خواهد گرفت و باتوجه به اینکه قیمت این کالاها معیشتی است باید کدملی و آدرس پستی مزدوج در زمان نصب با اطلاعات ثبت نامی تطابق داشته باشد.

بهزیستی تلویزیون تنظیم بازار کمیته امداد امام خمینی وزارتخانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر