کد خبر: 830621 A

برای اولین بار در فرودگاه های کشور؛

ویدئو کنفرانس کشوری شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در راستای خدمات‌رسانی به ستاد و فرودگاه‌ها راه اندازی شد.

به گزارش ایلنا، محمد امیرانی معاون عملیات هوانوردی در مراسم راه‌اندازی ویدئو کنفرانس کشوری شرکت فرودگاه‌ها گفت: اداره کل مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی کشور برای اولین بار توانست نرم افزاری را برای برقراری ارتباط ستاد با فرودگاه های کشور ایجاد کند.

وی تصریح کرد: نرم افزار فوق امکان برقراری ارتباط تصویری بین ستاد و فرودگاه ها و یا چندین فرودگاه با یکدیگر ، ارایه برنامه های آموزشی کوتاه مدت و غیره را فراهم می کند.

معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ادامه داد: در روند بهره برداری از نرم افزار فوق، نقاط ضعف رفع خواهد شد تا مدیران ارشد و معاونان آنها در فرودگاه های کشور بتوانند از آن در جهت اجرای بهتر و بیشتر برنامه ها استفاده کنند.

در ادامه مراسم،  مجید یارندی مدیر کل اداره مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی شرکت با بیان اینکه ایجاد نرم افزار فوق در ستاد، موجب هماهنگی و تسریع در خدمات رسانی به فرودگاه ها در مواقع بحرانی و برقراری ارتباط دو سویه و چند سویه خواهد شد، گفت: در راستای ارتقای خدمات رسانی به ستاد و فرودگاه های کشور، نرم افزار ویدیو کنفرانس ایجاد شد.

وی افزود: این ویدئو کنفرانس با استفاده از امکانات زیر ساختی شبکه شرکت، امکان خوبی را برای مدیران فراهم می کند تا هماهنگی های لازم را در جهت پیشبرد اهداف فرودگاه ها و ستاد انجام دهند.

گفتنی است؛ نرم افزار فوق همزمان با ارایه نحوه آموزش برقراری اینترنت برای مدیران شرکت و معاونان آنان به طور رسمی آغاز به کرد.

شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران شرکت فرودگاه‌ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر