کد خبر: 1082388 A

معاون اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی رجا در خصوص نقص ایجاد شده برای قطار یزد-تهران به شماره 625 گفت: قطار یاد شده حوالی ساعت 9:55 صبح روز جاری در ورودی ایستگاه بادرود به دلیل نقص مکانیکی سالن 3 موجب دود گرفتگی سالن انتها شد که با اقدام به موقع مأمورین مشکل برطرف گردید و مسافران با همین قطار به ایستگاه بادرود منتقل شدند.

به گزارش ایلنا، معاون اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی رجا در خصوص نقص ایجاد شده برای قطار  یزد-تهران به شماره 625 گفت: قطار یاد شده حوالی ساعت 9:55 صبح روز جاری در ورودی ایستگاه بادرود به دلیل نقص مکانیکی سالن 3 موجب دود گرفتگی سالن انتها شد که با اقدام به موقع مأمورین مشکل برطرف گردید و مسافران با همین قطار به ایستگاه بادرود منتقل شدند.

رضا عصاری با اعلام سلامت کامل مسافران این قطار افزود: قطار ذخیره ساعت 11:10 از ایستگاه یزد حرکت کرده تا مسافران قطار یاد شده را به تهران منتقل کند.

وی ضمن عذرخواهی از مسافران این قطار گفت: ضمن پذیرایی نهار، 100 درصد بهای بلیت قطار مذکور به نشانه عذرخواهی به کلیه مسافران  عودت  خواهد شد که مسافران تا یک ماه فرصت دارند با در دست داشتن لاشه بلیت و کارت شناسایی معتبر به یکی از مراکز فروش بلیت مراجعه یا با سامانه ارتباط با مشتریان رجا از طریق تلفن 1539 تماس حاصل کرده و خسارت خود را دریافت کنند.

 

تلفن حمل و نقل سلامت مسافران یزد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر