کد خبر: 1041944 A

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب با اعلام اینکه آبفای کشور در آستانه یک رویداد بزرگ در خدمت‌رسانی مطلوب به مشترکین است، گفت: مرکز پایشی زیرساخت آماده شده که در یک هفته آینده نیز برگزار خواهد شد و بر اساس آن اطلاعات مشترکین به واحد 122 و سامانه ملی CRM داده می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حمیدرضا جانباز در مراسم امضای تفاهم‌نامه تبادل الکترونیکی اطلاعات بین شرکت آب و فاضلاب کشور و شرکت ملی پست اظهار داشت: مفهوم دولت این است که شرکت‌ها هزینه‌ها را کاهش داده و اطلاعات را به اشتراک بگذارند. شرکت دولتی آب و فاضلاب کشور و شرکت ملی پست می‌توانند اطلاعاتی را که برای جمع‌آوری آنها هزینه صرف شده، با هم به اشتراک بگذارند تا مردم نیز بهره‌مند شوند.

وی ادامه داد: این تفاهم‌نامه نقطه شروع حرکت در همکاری فی‌مابین است و ما نیز جهت ارائه خدمات به جمعیت شهری و روستایی از آن استقبال می‌کنیم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب تصریح کرد: امکان این وجود دارد که این طرح در قالب پایلوت در برخی نقاط کشور تجربه شود سپس به کل کشور تعمیم داده شود و مشترکین بتوانند از زیرساخت‌های پست نیز استفاده کنند.

جانباز با بیان اینکه در دولت باید ارتفاع دیوارها کم شده و تجارب مبادله شود، خاطرنشان کرد: این اتفاق منجر به خدمات‌رسانی بهتر به مشترکین خواهد شد.

وی پیشنهاد کرد: در سطح استان‌ها، کارگروه مشترکی تعریف که سطح اجرای تفاهم‌نامه در استان‌ها مشخص شود ضمن اینکه منجر به ضیق اطلاعات نیز نشود و همچنین بتوانیم به بیشترین سطح مفاهمه برسیم.

مدیرعامل آبفای کشور یادآور شد: نمایندگانی تعیین شوند که در بازه زمانی سه ماهه میزان تحقق تفاهم‌نامه را رصد کنند که منجر به این خواهد شد که حتی به انعقاد تفاهم‌نامه به عملیات برسیم و همچنین اگر نیازی به بازبینی بود انجام شود.

جانباز تاکید کرد: در صورت رصد اجرای تفاهم‌نامه چنانچه نیاز باشد تبدیل به قرارداد و کارگروه ملی خواهد شد.

وی در ادامه با اعلام اینکه آبفای کشور در آستانه یک رویداد بزرگ در خدمت‌رسانی مطلوب به مشترکین است، گفت: مرکز پایشی زیرساخت آماده شده که در یک هفته آینده نیز برگزار خواهد شد و بر اساس آن اطلاعات مشترکین به واحد 122 و سامانه ملی CRM داده می‌شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خاطرنشان کرد: سامانه یاد شده تا یک هفته آینده رونمایی خواهد شد.

آب و فاضلاب خدمت رسانی دولت شرکت آب و فاضلاب شهری و روستایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر