کد خبر: 1038799 A

از سوی هامونی صورت گرفت؛

رییس فرابورس ایران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه پذیرش این دو باشگاه در فرابورس چه زمانی انجام می‌شود، گفت: ما کمک می‌کنیم تا پایان سال این اتفاق بیفتد اما بستگی به همت مدیران و تصمیم‌گیران این دو باشگاه دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، امیر هامونی در جمع خبرنگاران با اشاره به خصوصی‌سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: مدیران این دو باشگاه اقدامات اولیه را با فرابورس انجام دادند و خوشبختانه این دو باشگاه نسبت به سال گذشته اصلاح ساختار مالی خوبی را انجام دادند.

وی ادامه داد: اما برای پذیرش این دو باشگاه مستندات تکمیلی لازم بود که این موضوع را به سازمان خصوصی‌سازی منعکس کردیم.

رئیس فرابورس ایران تاکید کرد: باید یک برنامه عملیاتی به هیات پذیرش داده شود که درآمد مستمری برای باشگاه‌ها ایجاد کند که این اقدامات در حال انجام است.

هامونی در پاسخ به سوال ایلنا مبنی بر اینکه پذیرش این دو باشگاه در فرابورس چه زمانی انجام می‌شود، گفت: ما کمک می‌کنیم تا پایان سال این اتفاق بیفتد اما بستگی به همت مدیران و تصمیم‌گیران این دو باشگاه دارد.

وی تاکید کرد: البته در جریان واگذاری، پرسپولیس جلوتر از استقلال است.

رئیس فرابورس ایران با اشاره به عرضه اولیه تا پایان سال گفت: تا پایان سال دو عرضه اولیه دیگر خواهیم داشت.

هامونی همچنین درباره دامنه نوسان در فرابورس بیان داشت: طبق مصوبه شورای عالی بورس در بازار اول و دوم بورس و فرابورس، دامنه نوسان 2- تا 6+ درصد بوده و در بازار پایه فرابورس برای تابلوی زرد این تغییرات انجام می‌شود اما برای شرکت‌های تابلوی قرمز و نارنجی بدون تغییر خواهد بود.

استقلال استقلال و پرسپولیس ایران خصوصی سازی درآمد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر