کد خبر: 972350 A

ثناگو خبر داد:

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، گفت: این منطقه با گسترش زیر ساخت ها با هدف استقرار هر چه بیشتر واحدهای تولیدی و صنعتی امروز به بستر و فضایی امن برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی تبدیل شده است.

به گزارش ایلنا، نادر ثناگومطلق در جمع خبرنگاران گفت: با توسعه و فراهم سازی هر چه بیشتر زیر ساخت ها و حمایت‌های صورت گرفته از واحدهای تولیدی مستقر و صنایع آی. سی. تی، میزان سرمایه گذاری انجام شده در این منطقه در 5 ماهه ابتدایی امسال نسبت به مدت مشابه در سال گذشته رشدی 14 برابری داشته است.

ثناگو مطلق افزود: بیش از پنج هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی پیام صورت گرفته که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 14 برابر رشد داشته است.

وی اضافه کرد: به منظور حضور هر چه بیشتر سرمایه گذاران خارجی و داخلی، تسهیلاتی در منطقه فراهم و با هدف گسترش و امنیت سرمایه‌گذاری برنامه توسعه و تجهیز زیرساخت‌ها در فاز 4 منطقه در دست اقدام است.

ثناگو مطلق گفت: در سال جهش تولید، مجموعه پیام با هدف تحقق هر چه بیشتر این شعار و حمایت از سرمایه گذاری داخلی، اقدام به بستر سازی و ایجاد زیر ساخت های مورد نیاز کرده که از این رو شاهد حضور و سرمایه گذاری قابل توجه ای از شرکت ها به خصوص در بخش آی.سی. تی و دانش بنیان در منطقه وِیژه اقتصادی پیام هستیم.

سرمایه گذاری بخش خصوصی منطقه اقتصادی پیام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر