کد خبر: 945516 A

نماینده مردم البرز در مجلس:

نماینده مردم کرج، اشتهارد و آسارا در مجلس گفت: مشکل آب اولویت فوری البرز است و اکنون در اقصی نقاط استان با قطعی طولانی و چندین ساعته مواجه هستیم که کیفیت بسیار ضعیف آب مصرفی شهروندان را نیز باید به آن اضافه کرد.

به گزارش ایلنا، مهدی عسگری عصر امروز یکشنبه 5 مرداد طی سخنانی در دویست و ششمین جلسه رسمی شورای شهر کرج اظهار داشت: شورای شهر نماد حاکمیت مردم بر سرنوشت خود است و از آنجا که مردم بیشترین سطح تماس را در بین نهادها با شهرداری‌ها دارند، باید اعتبار و چهره این نهاد خدوم نزد افکار عمومی حفظ شود و مسئولان فرادستی نیز باید وقت بیشتری را برای پیگیری مشکلات شوراها و شهرداری‌ها اختصاص دهند.

عضو خانه ملت ادامه داد: مراکز استانها و کلانشهرهای کشور همچنین کرج با مهاجرپذیری و رشد بالای جمعیت به مرور هویت محله ای خود را از دست داده اند و صرفاً از طریق تقویت انسجام و اتحاد در بین قومیت ها و خرده فرهنگ ها و رسیدگی و توجه به کیفیت زندگی در محلات می توانیم آسیب های اجتماعی را کاهش داده و شهر را زیست پذیر و انسان محور کنیم.

به گفته عسگری، شهر به عنوان موجودی زنده زمانی برای شهروندان دوست داشتنی خواهد بود که دارای سیمای جذاب، محیط زیست شادب و روابط حسنه بین مردم و مسئولان محلی باشد و باید تلاش کنیم تا از بار مشکلات و کمبودها و محرومیت ها کاسته شده و به سمت توسعه یافتگی و نشاط اجتماعی حرکت کنیم.

وی در پایان با بیان اینکه البرز به لحاظ سرانه های آموزشی، فرهنگی و ورزشی محروم ترین استان کشور است و بنده مباحث مربوط به تخصیص درآمدهای مالیات بر ارزش افزوده، توسعه راه های مواصلاتی، تخصیص اعتبارات ملی، حق آبه و توسعه شبکه فاضلاب را از مبادی ملی پیگیری می کنم، از اقدامات مدیریت شهری کرج در راستای شفاف سازی و اتوماسیون قدردانی کرد و خواستار تهیه بانک جامع اطلاعاتی از املاک و سرمایه های شهر شد.

شورای شهر کرج نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی کمبود آب در کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر