کد خبر: 945032 A

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان خبر داد:

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: یک تالار پذیرایی در قزوین به دلیل برگزاری مراسم بدون اخذ مجوز و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی پلمب شد.

به گزارش ایلنا به نقل از دانشگاه علوم پزشکی قزوین، حسن ارداقیان با اعلام این خبر گفت: با توجه به افزایش آمار مبتلایان به کرونا در قزوین و بازگشایی مشروط تالارهای پذیرایی، هشدارهای لازم به مدیران تالارها در خصوص کسب مجوز و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی داده شده بود.

ارداقیان افزود: هم اینک شهرهای قزوین و تاکستان در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند و این مساله رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی را در سطح استان ضروری کرده است.

وی اضافه کرد: طبق مصوبات جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا که روز گذشته برگزار شد برخی از محدودیت‌های مقابله با این بیماری مبنی بر تعطیلی برخی از رسته‌های شغلی سه و چهار در سطح سه شهرستان قزوین، بوئین‌زهرا و تاکستان به مدت ۲ هفته اعمال می‌شود.  

ارداقیان گفت: با توجه به این مصوبه، فعالیت تمامی تالارها و هتل‌ها و برگزاری هرگونه مراسم ترحیم، جشن و عروسی ممنوع بوده و منوط به اخذ مجوز رسمی از مراجع مرتبط است.

وی اضافه کرد: همچنین تمامی پارک‌ها،  بوستان‌ها و آرامستان‌ها به همراه برگزاری هرگونه مراسم اجتماعی، مذهبی و همایش‌ها از چهارم مردادماه جاری به مدت ۲ هفته تعطیل است و با متخلفان طبق قانون برخورد خواهد شد.

 

 

دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان زهرا قانون قزوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر