کد خبر: 891719 A

در پیامی خطاب به شهردار شیراز انجام گرفت:

شهردار شهر نانجینگ چین در پیامی خطاب به شهردار شیراز گفت: معتقدم با مدیریت شما، مطمئنا شیراز به زودی بر همه‌گیری ویروس کرونا غلبه می کند.

به گزارش ایلنا در متن پیام «هان لیمینگ» به حیدر اسکندرپور آمده است: در زمان شیوع ویروس کووید-۱۹، از سوی شهرداری شیراز پیام تسلیت دریافت کردیم که در حافظه شهرمان با قدرشناسی فراوان ثبت خواهد شد. با تلاش‌های بی‌وفقه، پیشگیری از شیوع و کنترل ویروس مذکور در نانجینگ شتاب گرفته و توسعه اقتصادی و اجتماعی شهرمان به سرعت در حال بهبود است.

دوستان گرانقدر باعث از بین رفتن فاصله ها می‌شوند. هم اکنون ما نگران شیوع و گسترش این ویروس در ایران و مبتلایان تایید شده در شیراز هستیم. شهر نانجینگ نیز با شیراز همدرد است و تسلیت عمیق خود را به شیراز و کلیه شهروندانتان ابراز می دارد.

ما تمایل داریم تجارب خود را با شهر شیراز مبادله و به اشتراک گذاشته تا به همراه هم بر ویروس کووید-۱۹ غلبه کنیم. عمیقا معتقدم با مدیریت شما، مطمئنا شیراز به زودی بر این همه گیری غلبه می کند.

همچنین معتقدم با پایان یافتن این شیوع،  فصل جدیدی از همکاری‌های عملی و روابط دوستانه عمیق بین ما آغاز می‌شود.»

براساس این گزارش نانجینگ در اردیبهشت سال ۹۷ با شیراز خواهرخوانده شد. نانجینگ با بیش از ۸ میلیون جمعیت یکی از چهار پایتخت باستانی چین به شمار می رود. شهردار شیراز پیش از این و در هنگام شیوع ویروس کرونا در این شهر با ارسال پیامی با شهردار و شهروندان شهر نانجینگ ابراز همدردی کرده بود.

اقتصادی و اجتماعی ایران پایتخت چین ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر