کد خبر: 542122 A

ایلنا از آخرین جزییات جنایت هولناک در مهاباد گزارش می‌دهد

4جوان مهابادی در استان آذربایجان غربی که برای گردش به بیرون شهر رفته بودند پس از درگیری با مقتول ،وی را باساطور ناکار کرده وسپس زنده زنده به آتش کشیدند.دونفر از عاملان حادثه هنوز به سن قانونی نرسید‌ه‌اند.

به گزارش خبرنگار ایلنا  مقتول با هویت صادق برمکی  با عاملان حادثه  که از دوستان صمیمی‌اش  بودند  شب 31شهریور ماه  با خودروی به بیرون شهر می رود

 به گفته یک منبع آگاه که نخواست نامش شود آنها با یک پراید که مربوط به یکی از عاملان این حادثه است به روستای کهریزه در نزدیکی مهاباد می روند و در آنجا به دلایلی با هم درگیر شده ویکی از دوستان صادق، با ساطور ضربه ای به سر مقتول زده و او را زخمی می کند سپس ۳ نفر آنها به بدترین شکل ممکن با او درگیر شده  و ضربات متعدد ساطور و چاقو را به مقتول وارد می کند و  سپس او را در کنار جاده رها کرده و به شهر بر می‌گردند.

فردای آن روز صبح دوباره بر سر جسد نیمه جان صادق که دانشجوی حسابداری بود حاضر شده و در حالی‌که هنوز زنده بوده و نفس‌های آخر خود را می کشید با ریختن بنزین جسد نیمه زنده او را به آتش کشیده وسپس  از این اقدام خود فیلم گرفته و اقدام به گرفتن سلفی با جسد در حال آتش می کنند.

چگونگی دستگیری عاملان حادثه

روز بعد حادثه چوپانی در مسیر روزانه خود با جسمی سوخته برخورد می کند. زمانی‌که نزدیک‌تر می شود متوجه می شود جسد یک انسان است که به صورت کامل سوخته است. بنابراین بلافاصله پلیس را در جریان حادثه گذاشته و در این زمینه پرونده ای در پلیس آگاهی مهاباد باز می‌شود.

 از طرف دیگر زمانی که خانواده مقتول از عدم بازگشت او به خانه نگران و سراسیمه هستند به پلیس مراجعه کرده و موضوع را مطرح می کنند. پلیس آگاهی مهاباد نیز با پیگیری سرنخ‌های موجود کمتر از ۲۴ ساعت قاتلان را دستگیر و تحویل دستگاه قضایی می دهد.

پس از دستگیری پلیس با بازیابی حافظه تلفن همراه قاتلان که از حادثه فیلمبرداری کرده بودند فیلم کامل و تصاویر حادثه بدست می آید.

 به گفته راوی دو نفر از عاملان این حادثه هنوز به سن قانونی نرسیده و کمتر از 18سال سن دارند.

انتهای پیام/

نویسنده: محسن احمدی

استان کردستان قتل جوانان حادثه سوزاندن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر