کد خبر: 1095287 A

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان خبر داد:

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان قزوین گفت: همه اعضایی که منابع امانی خود را در تاریخ‌های یکم تا ۳۰ تیرماه به کتابخانه‌های عمومی استان عودت دهند مشمول تخفیف ۱۰۰ درصدی جرائم دیرکردی مربوط به دوران کرونا و قبل از آن خواهند شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، فاطمه محمد بیگی با اشاره به بخشش جریمه دیرکرد کتاب‌ها گفت: در راستای تکریم اعضا و تشویق آن‌ها به بازگشت منابع امانتی خود، طرح میلاد نور تا عید سعید قربان در کتابخانه‌های عمومی استان اجرا می‌شود.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان قزوین ادامه داد: در این طرح همه اعضایی که منابع امانی خود را در تاریخ‌های یکم تا ۳۰ تیرماه به کتابخانه عودت دهند مشمول تخفیف ۱۰۰ درصدی جرائم دیرکردی مربوط به دوران کرونا و قبل از آن خواهند شد.

وی با بیان اینکه مدت امانت یک کتاب ۱۴ روز است، تصریح کرد: در صورت تأخیر در بازگشت به ازای هر روز مبلغی به عنوان جریمه دیرکرد دریافت می‌شود که در این دوره، این جرائم مورد بخشودگی قرار گرفته است.

این مسئول از امکان تمدید برخط کتاب بدون مراجعه به کتابخانه‌های عمومی استان خبر داد و اضافه کرد: هر یک از منابع کتابخانه‌ای در صورتی که توسط عضو دیگری رزرو نشده باشد می‌تواند ۲ دوره متوالی یعنی به مدت ۲۸ روز تمدید شود.

محمدبیگی با بیان اینکه این بخشیدگی جرائم شامل تمام کتاب‌های امانی دارای تأخیر بوده و بازه زمانی خاصی ندارد، افزود: از اعضای کتابخانه‌های عمومی استان درخواست می‌شود تا با عودت به موقع کتاب‌ها امکان استفاده عموم مردم از منابع کتابخانه‌ها را فراهم کنند.

انتهای پیام/
استان قزوین کتابخانه های عمومی کتابخانه های عمومی استان کتابخانه جرائم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر