کد خبر: 946573 A

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا عنوان کرد:

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با بیان اینکه حراست و حفاظت از آرمان ها و ارزش های دوران دفاع مقدس وظیفه همگانی ما است، گفت: وظیفه داریم نسبت به ماندگارسازی تلاش ها و ایثارگری ها با تمام توان و ظرفیت اقدام کنیم.

به گزارش ایلنا، جلسه استقرار و بارگذاری "سامانه فراسازمانی اطلاعات رزمندگان" به ریاست سردار "محمد شرفی" جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با حضور سردار "ناصر سعیدی" دبیر شورای هماهنگی امور رزمندگان، "قاسم صفری گلی" مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات ودجا، "حامد مزرعتی" مدیر پروژه سامانه رزمندگان، سرهنگ "سیدجلال تولیت" نماینده آماد و پشتیبانی تحقیقات صنعتی ستاد کل نیروهای مسلح، "علی اکبر بهادری" و "حسین نور" نماینده معاونت نظارت و ارزیابی سامانه های دبیرخانه شورای هماهنگی امور رزمندگان و جمعی از مسئولان نیروی انتظامی در ستاد ناجا برگزار شد.

سردار "محمدشرفی" در این جلسه به حماسه هشت سال دوران دفاع مقدس اشاره و رشادت ها و از جان خودگذشتگی ها و ایثار رزمندگان را به عنوان میراث ارزشمند و گران بها برشمرد.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با بیان اینکه حراست و حفاظت از آرمان ها و ارزش های دوران دفاع مقدس نیز وظیفه همگانی ما است، اظهار داشت: وظیفه داریم نسبت به ماندگار سازی تلاش ها و ایثارگری ها با تمام توان و ظرفیت اقدام کنیم.

این مقام ارشد انتظامی تاکید کرد: نیروی انتظامی نیز ثبت هویت ارزشی این عزیزان را جزء اولویت های خود دانسته و در اجرای این طرح از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

وی خاطر نشان کرد: در سال های اخیر اقدامات خوبی برای ارتقاء منزلت و خدمت رسانی به این قشر ارزشمند صورت گرفته که تدوین "سند راهبردی خدمت رسانی به رزمندگان" از جمله این اقدامات ارزشمند است که از ثمرات آن موضوع صدور کارت رزمندگی و ارائه خدمات تعیین شده است که ان شاء الله در آینده با تلاش همه مسئولان محقق خواهد شد.

بر اساس گزارش سایت پلیس، سردار شرفی ضمن تقدیر و تشکر از همه دست اندرکاران امر به ویژه دبیرخانه شورای هماهنگی امور رزمندگان افزود: با توجه به بارگذاری و استقرار سامانه فراسازمانی اطلاعات رزمندگان در نیروی انتظامی، کلیه مسئولان و رده های مرتبط در ناجا آمادگی لازم برای ثبت اطلاعات و سوابق رزمندگان به عنوان اولویت برنامه های خود را دارند.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر