کد خبر: 940070 A

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران از اجرای طرح های امنیتی محله محور در محلات شهر تهران در ۱۰روز گذشته خبر داد و گفت: در این طرح ۱۷۱ خرده فروش مواد مخدر دستگیر و ۵۱۵ معتاد متجاهر جمع آوری شدند.

به گزارش ایلنا، سرهنگ "عبدالوهاب حسوند"، گفت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد با هنجارشکنان جامعه، طرح امنیت محله محور پس از برگزاری جلسه توجیهی برای کارکنان و شناسایی مناطق جرم خیز و آلوده با اقتدار کامل در ۱۰ روز اخیز در سطح شهر تهران به ویژه مناطق مرکزی شهر تهران به اجرا درآمد.

وی افزود: تیم های عملیاتی پایگاه های پلیس‌ مبارزه با مواد مخدر در خلال اجرای این طرح موفق شدند ۱۷۱ خرده فروش و توزیع کننده مواد مخدر را دستگیر و بیش از ۳ کیلوگرم انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی از آنان کشف کنند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه این طرح با همکاری ماموران پر تلاش یگان امداد و کلانتری های تابعه سرکلانتری هفتم با تیم های عملیاتی پایگاه های پلیس مبارزه با مواد مخدر انجام شد، افزود: در اجرای این طرح ۵۱۵ معتاد متجاهر جمع آوری و ۳ قاچاقچی مواد مخدر نیز دستگیر شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران در پایان اظهار داشت: اجرای طرح امنیت محله محور با هدف برقراری نظم و امنیت پایدار به صورت مستمر در سطح شهر تهران اجرا خواهد شد.

سرهنگ حسنوند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر